Hledám investora, tichého společníka a jiné.

 

 

Vesnice kde lišky dávají dobrou noc. 10 popisných čísel. Zapadlá lokalita. Dostupný internet, telefon i fax. Hospodářská usedlost s prostorem 17x11x6 metru, půdní prostor velikosti dobré kde lze vybudovat 3 byty 3+1 a další v možném patře nahoře. Další prostor 8×8 metru plus 6×2 metry plus 2×1,5 metru. Mým záměrem je vybudovat zde foto/video studia a ubytování pro X-průmysl, adult průmysl. Návratnost financí je více než 100%-ní a rychlá. Prostory se nemusí dělat najednou. Vše lze dodělávat postupně ze zisků z prodeje. V případě, že nebude zájem, všechny tyto prostory pronajmu k uskladnění čehokoliv. Domluva jistá. V případě použití jako skladu zajištěn dohled (ochrana) 24 hodin denně.

 

Kontakt: aeown@hotmail.com

1 komentář

 

odpoved

21.2.2013

Dobry den,
reaguji timto na vas inzerat, kde hledate investora pro nemovitost. Zajima me predpokladana castka investice, lokalita a jaka je jistota ze se vam podari do nemovitosti dostat onen prumysl. 

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>