Hledám společníka

Dobrý den.

Hledám pro s.r.o. společníka, tichého společníka, investora. Firma na trhu již delší dobu potřebuje doplnit zdroje na oběžné prostředky – zásoby zboží. Sortiment senzorová svítidla, nářadí, hliníkové profily a další. Odběratelé v celé ČR – maloobchodníci. Vklad 2-4 mil. Návratnost 2-4 roky + podíl na zisku. Další informace osobně. Tel. 602 283 576 Mail. HouzarK@seznam.cz

Počet komentářů: 20

 

Hledám tichého společníka,do s.r.o.

28.9.2012

Hledám tichého společníka do společnosti s.r.o.investora.Účel vstupu investora je pro finanční zvýšení  kménové-ho jmění firmy,doplnění finančních zdrojů firmy,pro nákup osob.vozidla,základní chod firmy.Možný vstup investora do firmy jako společníka, aneb  po ůhradě jeho finančního vkladu + procenta zhodnocení,40 % za rok,výplata  financí a investorův odchod.Společnost se zábývá nákupem a prodejem PHM a je před dokončením smluvního vz-tahu se zahraničním dodavatelem na dlouhodobou smlouvu.Vše mailovou cestou  obchodoilnas@seznam.czVýše vkladu investora 1 – 3 mil.Kč

 

Josef Světlík

28.2.2017

Dobrý nápad.

 

vladimír bartoš

6.10.2018

Hledám manuálně zručného společníka, nejlépe zámečník nebo podobný obor. S vlastním prostorem na dílnu cca 80m, JM kraj.
Nabízím převzetí zavedené výroby. Stroje, odbyt a know.how mám.

 

Hledám šikovnou kolegyni - kosmetičku

11.2.2013

Hledám šikovnou kolegyni – kosmetičku s praxí do zavedeného studia ve Žďáru nad Sázavou. Přenechání klientely — 734 325 313

 

Allan Schoch

26.6.2013

Vzhledem k dosavadní praxi  hodlám vstoupit k někomu do podnikání ,kdo si to bude v prvé řadě přát.Je ochoten své dilemata konzultovat.Tak společně budovav firmu.
Nabízí se možnosti podnikání v pohostinství – tj.postavím a vyškolím pracovníky do oboru,provedu rekvalifikace,seženu dotace na pracovníky a vytvoření místa.Zasvětím do hotelového a restauračního odvětví.
Nabízím možnost vnesení výrobního programu do vaší firmy,tedy vlastní výrobu .V oboru lysování,nýtování,ohýbání,svařování,lakování,montování.Včetně veškeré problematiky.
Nanízím vnesení programu do firmy se zaměřením na postižené v oboru kovorytectví,lysování,malování.
Nabízím vnesení programu výroby domků,chat,garáží,střech – dřevostavby. + práce přípravné,dokončovací ,výcepráce,demolice,sanace,individuelní výroba,počítačové animace….
Nabízím vnesení práce do a výrobního programu A).Krátkodobě
                                                                                         B) Středně době
                                                                                         C) Dlouhodobě na úrovni Frešísingu(vlastního)
Nabízím vnesení výrobního programu – palivového charakteru,peletky,brikety,štěpky…
Nabízím zřízení a pomoc při vybudování Autoservisu A-Z .
Moje snaha je aktivně se podílet na budování firmy třeba na zelené louce,nechtějte však po mě abych Vám sháněl peníze a prosil Vás aby jste taky něco činili ku prospěchu věci.Lidí movitých je u nás moc.Není tedy třeba škemrat u dveří bank a čekat na zázrak.

 

Zeman Jan

18.9.2013

Dobrý dne pane Schoch.
Zaujala mne Vaše nabídka. Můžete mi prosím napsat odkud jste a Váš email.
S pozdravem
Zeman Jan

 

Schoch Allan

6.11.2013

Ok Blansko – to je nějak rozhodující?

 

B. Kučera

23.7.2014

dobrý den,
platí ještě Vaše nabídka, pokud ano pošlete mě kontakt na email.

s pozdravem
B. Kučera

 

Majega S.

17.6.2015

Dobrý den pane Kučero, nevím zda již není příliš pozdě, ale zajímám se o možnosti investic ve stavební výrobě. Z Vašeho inzerátu je patrné, že hledáte investora do své firmy. Pokud nabídka trvá, prosím, ozvěte se mě a pokusíme se najít možnosti jak spojit finance se stavební výrobou. Děkuji za odpověď Majega S.

 

Jiri Sixta

17.8.2014

Dobry den,plati jeste Vase nabidka???dekuji za odpoved Sixta tel.727/833604

 

Blanka Otrubová

15.9.2013

Hledám společníka pro podnikání v oblasti prodeje uzenin a lahůdkářství, čerstvé ryby a ýrobky z nich. Nabízím zajímavý podnikatelský záměr, chuť pracovat a budovat společnou firmu a nebo spolupodnikat v pronajatých prostorech, kde si nebudeme konkurovat, ale navzájem lákat zákazníky. Oblast Uherské Hradiště.  Vše emailovou cestou: masny.kram@seznam.cz

 

Jan

23.9.2013

Mám vyrobenou víceúčelovou pomůcku pro dřevorubce k porážení stromů. Ve stadiu projektu demontážní zařízení pro autoservisy. Hledám investora, který by zastřešil počáteční investici do spuštění výroby a zajistil možný prodej v zahraničí. Zařízení je odzkoušeno v provozu, ÚPV, CE a ostaní dokumentaci mám vyřízenou.
Preferuji osobní jednání.
Děkuji za případnou nabídku.
E-mail: info@swalstrom.cz
 

 

Roman Zach

23.9.2015

Dobrý den,
nabízím dlouhodobou spolupráci. společníkovy v oboru Gastronomie a pohostinství. Více info prostřednictvím emailu:BoVoRo@seznam.cz.Popřípadě tel. kontakt:721287767.
Vysočina a okolí.

 

David Bečvář

25.12.2015

Dobry den,

pokud je vaše nabídka stále aktuální, rád bych se podílel na spolupráci.
Jmenuji se David Bečvář je mi 23 let
a pocházím ze Sedlčan.
Pracoval jsem 3 roky v oboru vyšší gastronomie, vystřídal 7 provozů a dostal se na místo šefkuchaře, poté půl roku ve finančním poradenství,
zálibou je pro mě obchodování takřka se vším… nákup prodej.
Rád bych se stal součástí většího projektu a uplatnil svůj chtíč.

S pozdravem
Bečvář

 

Milan

18.10.2016

Hledám investora a partáka na fast food v centru Prahy.
Prostory mám.776 268 770 Milan

 

Jiři Černy

28.10.2016

Dobry den zaujal mě vaš inzerat
Mužete mě prosim přibliži o co by šlo z me strany a jaka investice ?
Jinak neni problem domluvit schuzku a dohodnout podrobnosti pokud mě vaš zamě zaujme diky
Cerny

 

Jakub

23.10.2016

Dobry den hledam ticheho spolecnika na zalozeni firmy stavby z lodnich kontejneru. Firma by byla 50% na 50% coz se tyce vydelku atd.

 

Jiři Černy

28.10.2016

Dobry den zaujal mě vaš inzerat , už jsem takovouhle stavbu provaděl možnost se sejit a prohlednout
Odkud jste ?
Jaky mate plan ?
Bydlim v Praze a nebo na Vlašimsku
Diky

 

Michael Vavřička

23.2.2017

Dobrý den,

zvu zájemce o podnikání ke spolupráci. Mám zájem poznat nové jedince se zájmem nebo zkušenostmi v podnikání. Pomáhám lidem se vstupem do podnikání, v jeho ekonomické optimalizaci i s dlouhodobým strategickým vývojem tak, aby projekt stále rostl a hledal nové příležitosti na trhu.

Nejvíce zkušeností mám s internetovými projekty a s optimalizací nákladů, a to i v nově připravovaných podnikatelských projektech. Mohu asistovat při vyjednávání úvěru pro podnikání, s přípravou business plánů nebo ve vyjednáváních s investory. Za dobu svého několikaletého podnikání jsem získal kontakty, které Vám umožní rychle najít dostatek vhodných obchodních partnerů pro svůj business nebo svůj nápad na podnikání.

Více informací naleznete na našich webových stránkách Ontara Finance a nebo mi napište ze sekce Kontakt a vše probereme.

 

David Beck

28.6.2017

Dobrý den

Preferuji podnikání ve stavebnictví…Dělám už v tom více jak 10 let a to reálně,tudíž si takřka vše udělám sám.Hledám tzv.tichého společníka…
Vím že tj.zcela ověřený a reálný fakt,že takto se dá podnikat zcela vklidu a bez zábran a investice je vždy návratná s min.200 % ziskem.
Zkupování starých nemovitostí,skoro v takřka polorozpadlém stavu abuďto na aukci přes exekutory a zda-li se podaří,investice koupě z rodinný dům v dnešní době je i 500-150 000.Předpoklad investice cca 200-450 000 co se týče pouze materiálu,protože práci si udělám vše sám(mám zkušenosti a vybavení,lidi…) a ve finále nominální prodejní hodnota je minimálně 1,6 milionu korun..I kdyby se vzal úvěr v prvopočátcích,vždy je splatný ihned i s úroky a takřka dvojnásobný výdělek..A hlavně je to legální a poctivé.
Kontaktovat mne můžete na čísle 702 828 791.Můj pracovní profil je na stránkách Facebook: BBS-BECK BUILDING SERVICE.

S pozdravem Beck David

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>