Interhotel v Českém ráji

Štítky: , , , ,

Příjemný den.

Mám k dispozici velký starší interhotel v Českém ráji. Kapacita dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů a apartmánů je 120 osob. V hotelu jsou tři kaskádovitě umístěné hezké restaurace, noční kruhová vinárna pro 100 a více osob, rozsáhlé prostory pro konání konferencí a školení, kavárna aj. Dosažitelnost Prahy je cca 50 minut. Hotel se nachází v atraktivním turisticky vyhledávaném prostředí, objekt mám umístěný přímo na náměstí města.

Podnikatelský záměr je zaměřený na konání konferencí pro lékaře, zdravotní sestry, vědecké pracovníky aj., taktéž pro provozování vícedenních školení, případně i oslav, svateb, pohřbů atd. Předpokládané zisky jsou vysoké, klientela je předem zajištěna, čímž se výrazně minimalizuje rizikovost. Zároveň získávám na renovaci hotelu pravidelné dotace z EU.

Hledám investora pro rozjezd tohoto projektu, vhodné ručení mám. Výše investice dohodou – dle podmínek investora. Jen vážně, prosím o přímé zájemce, bez jakýchkoliv zprostředkovatelů.

Osobní jednání.

Kontakt:

Mgr. Žák, mail: lekarskydum@post.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>