Internetová komunikace

Štítky: , , ,

Dobrý den,

máme poměrně jednoduchý nápad na webovou stránku a především aplikaci. Půjde o jistou formu sociální sítě, ale docela jednoduchou a umožňující trochu jinou formu komunikace než většinové stávající sítě. Nepůjde o seznamku, a ani žádný závadný obsah. Bude cílit na široké spektrum obyvatel republiky a výhledem třeba i dále. Věk spotřebitelů nebude hrát roli a nebude cílit jen na mladé. Zisky jsou předpokládány z reklamy, ne z prodeje aplikace, a nebudou zde ani žádné placené funkce, možná nějaké prémiové. Dle průzkumů fungují na trhu aplikace pouze podobné, ale ne tak komplexní, a vůbec ne rozšířené. Do budoucna navíc nabízí množství možností rozšíření.

Hledám vývojáře, případně investora, ale počáteční náklady by měly být nízké, a co se týče propagace, budeme se snažit nalézt účinnou a nízkonákladovou formu. Vzhledem k jednoduchosti a účelnosti by neměl být problém s šířením. Poměr procent dle dohody a nabídnuté spolupráce. Celá nápad vznikl z pozorování potřeb okolí a je jen otázkou času, kdy jej někdo uvede v použitelné formě.

Více info na

e-mailu: On.Mich@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>