Investice do patentu

 

Dobrý den vážení přátelé,

četl jsme váš inzerát ohledně vašeho zájmu investovat do projektů.

 

Hledám investora k provední přihlášky a k realizaci užitného vzoru (možná i patentu) z oblasti využítí odpadní energie (již byl konzultován s patentovým zástupcem s výsledkem 100% vhodný pro registraci jako UV, 30% jako P). Předpokládaný roční příjem z prodeje licencí je cca 20 milionů Kč.

 

Po investorovi požaduji:

 1/ finanční investici do podání a do zápisu P/UV na ÚPV cca 35 000 Kč + vstupní podílné do projektu (výši podílného, které jste ochotni zaplatit v případě vašeho zájmu, prosím nabídněte v Kč)

 2/ nepeněžní investici především ve formě jazykových schopností a zkušeností či referencí, tedy schopnosti nabídnout a oslovit, a to i po telefonu či skype, zahraniční vytipované zájemce o licenci k využití Patentu či UV ze všech světových teritorií (nebo schopnost zajistit tlumočníky a překladatele – náklady na ně pak hradí investor ze svého podílu)

  

Za to nabízím:

 1/ podíl z poplatků z prodeje licencí – v případě Vašeho zájmu tedy prosím zašlete návrh na Vámi požadovaná procenta z prodeje licencí – zašlete prosím váš požadavek v %.

 Toliko tedy má nabídka, v případě zájmu Vám předem děkuji za Vaši zprávu.

Po uzavření předběžné dohody bych vám předal popis a návrhy na znění P/UV přihlášky a Vy by jste se rozhodli, zda-li do projektu realizace P/UV vstoupíte či nikoliv.

 

srdečně Vás zdravím

SGnet

email: sgnet@seznam.cz

Počet komentářů: 4

 

Dědic

9.1.2013

Zašlete mi podnikatelský záměr k nahlédnutí. Pokud se ztotožním s vaší představou o reálných číslech, tak projekt zaštítím a to jak finančně tak distribučně.
S pozdravem a přáním hezkého dne 
Mr.Dědic
+420 605 941 121

 

Investice do patentu

15.1.2013

Dobrý den,
Váš popis event. patentu mi  zatím nic neříká, jsem schopen splnit Váš požadavek investora v plném rozsahu, mám v této oblasti velké zkušenosti, požaduji:
– Váš stávající průzkum trhu na uplatnění a prodej řešení, konkurence, rozsah výhod řešení proti současnému stavu
– Váš podrobný podnikatelský záměr včetně odhadu, jak dané řešení ovlivní příslušný segment trhu,
 popis možnosti modifikace do dalších oblastí, možnosti dalšího vývoje vlastního řešení
– je produkt tak kvalitní, že nebude vyžadovat masívní marketing ?

 

Investice

2.4.2013

Dobry den,
ziji trvale v USA v Los Angeles. Zajima me Vase nabidka na investovani patentu.
Jsem schopen toto patent financovat a oslovit zahranicni zajemce o licenci.
Prosim zaslete mi podrobnejsi popis vaseho zameru.
Pokud se mi bude libyt vas podnikatelsky zamer, neni problem toto financovat.
S popzdravem Denis. 7146120303

 

velocioyv

12.12.2017

Il nostra azienda ha 10 anni di esperienza nel design di siti e di prodotti di stampa. Le soluzioni che proponiamo sono orientate alla massimizzazione della conversione e all’aumento delle vendite. La nostra funzione non e solo la sviluppo e il design: ogni nostro lavoro porta con se le precise idee che vanno trasmesse dal venditore all’acquirente. A seconda degli obbiettivi stabiliti dal cliente cambiano anche le nostre soluzioni.

Oggi vi suggeriamo di familiarizzare con uno dei nostri servizi – e molto probabile che sara molto utile per voi: FLYER, VOLANTINI E DEPLIANT

Il Studio di Design Paolo Vetlucci sara lieto di offrirvi i propri servizi in questo settore, garantendo un massimo livello di professionalita nell’esecuzione del vostro ordine.

Noi non chiediamo mai il pagamento anticipato per il nostro lavoro perche siamo sicuri che i risultati del nostro lavoro vi lasceranno assolutamente soddisfatti!

Siamo certi che la nostra collaborazione sara estremamente fruttuosa. Vi aspettiamo!

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>