Investice v oblasti e-commerce

Štítky: , , ,

Dobrý den,

nabízím projekt k zainvestování v oblasti e-commerce s obrovským potenciálem k růstu a rychle se rozrůstajícím odvětví on-line hraní (eSportu).

Hledám investora, který disponuje kontakty, které potřebujeme k zajištění exkluzivních licencí pro využívání her, provozování turnajů. Dále potřebujeme investora který zainvestuje částku ve výši 12 mil. korun. Následný podíl a návratnost je dle dohody, podle míry zapojení investora do projektu. Spolupracuji i se společnostmi, které mají vlastní portfolio investorů, ale hledám investory i svépomocí. Dle nejlepší nabídky se chci poté rozhodnout, s kým případnou spolupráci začnu. O projektu začnu s investorem komunikovat až po podepsání smlouvy o mlčenlivosti. Do té doby pouze nastiňuji co od investora potřebuji, jaká bude návratnost investice a její zhodnocení, čeho se projekt týká a v případě zájmu se poté můžeme bavit dál. Nicméně projekt je velice zajímavý i pro další expanzí do zahraničí.

V případě dalších dotazů mě kontaktujte na této e-mailové adrese:

Chinorai.k@gmail.com

S přáním hezkého dne,

Chinorai Karol

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>