Investor pro kamenný obchod jezdeckých potřeb

Dobrý den,

jsme malá jezdecká školička pro nejmenší děti začínajícící s výcvikem na ponících. Výše nákladů na činnost naší školičky vychází hlavně z toho, že kůň je živý tvor. Jeho pořizovací cena, zázemí pro jeho ustájení a výběh či zakoupení sedlového materiálu – to jsou jen první a zdaleka ne nejvyšší nutné položky. Kůň potřebuje odborný dohled a kontrolu, krmení, čištění, pohyb…..a to 365 dní v roce. K tomu péči veterinární v případě nemoci i prevence, také pravidelnou podkovářskou péči.
Dalším předpokladem – protože pracujeme s dětmi – je nutná neustálá přítomnost odpovědných a proškolených osob jak při každodenní péči o koně a ježdění, tak při výjezdech na akce.

Vlastní příjmy našeho občanského sdružení se dosud skládaly z členských příspěvků a dotací města. Tyto finanční prostředky však stačí jen na polovinu běžných nákladů na činnost. Nemůžeme jít cestou zvyšování členských příspěvků. Nechceme totiž, aby se jezdectví stalo výsadou pouze majetných lidí, proto jsme začali řešit, jakým způsobem je ještě možné zajistit finance pro provoz naší školičky, tak aby to nebyla pouze otázka existenčního přežití, ale abychom se mohli dále rozvíjet. Prvním naším krokem bylo zřízení e-shopu jezdeckých potřeb www.ponyservis.cz. Dále bychom rádi zřídili také kamenný obchod s tímto sortimentem, neboť se nacházíme v oblasti, kde se takový kamenný obchod nevyskytuje a přitom v okolí je poměrně hodně majitelů koní a stájí, kteří by tento sortiment zcela jistě uvítali. Sháníme tedy investora, který by byl ochotný nám pomoci tento kamenný obchod zprovoznit. Jedná se přibližně o částku 200tis. kč. na nákup zboží, vybavení prodejny a pronájem prostoru.

Obchod bychom chtěli otevřít v Žamberku okr. Ústí nad Orlicí.

Případné nabídky můžete zasílat na e-mail: ponyservis@seznam.cz
Děkujeme všem.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>