Jako malý podnikatel potřebujete chytré nápady

iStock_000002025900XSmall-1Malý a hlavně začínající podnikatelé to mají v této zemi těžké. Proč si tedy svůj start neulehčit? Podnikání už není jen o výrobku či službě jako takové. Čím dál více je podnikání o lidech kolem vaší firmy, o tzv. stakeholders.

Mezi ně můžeme řadit vaše zákazníky, dodavatele, veřejnost, která o vašem podnikání ví a mluví. Zákazníky si získáte srozumitelnou a příjemnou komunikací a kvalitním produktem či službou za přijatelnou cenu.

Veřejnost na svou stranu dostanete tak, že se budete chovat jako sociálně odpovědná osoba a nijak jim nenarušíte jejich komunitu. Získat si na svou stranu kvalitního dodavatele už tak snadné není.

Vaší solí nad zlato je kvalitní dodavatel

K tomu, aby vaše podnikání jen kvetlo, potřebujete kvalitní produkt či službu. Ta se ale často neobejde bez kvalitních surovin. Ať už podnikáte v oblasti služeb nebo produktů, potřebujete kvalitního dodavatele. U služeb stačí drobnost, jako je ručník, který po masáži škrábe, a už se vám nemusí dva z deseti lidí objevit mezi dveřmi. Nekvalitní surovina, ze které má jednou vzejít výsledný produkt, ho může ponížit na minimum a vy tak nebudete prodávat to nejlepší. U dodavatelů nezáleží jen na kvalitě, ale také rychlosti a dodržování slibů. Pokud se domluvíte na konkrétním datu, mělo by být zboží u vás v daný čas, ne o den později. Vztah dodavatel-odběratel je velmi křehký a hledá se nesnadno. Někdy vám trvá dlouhé měsíce ne-li roky, než seženete dodavatele, který vám nabídne přesně to, co potřebujete. Aby vám hledání roky trvat nemuselo, je tu epoptavka.cz. Jednoduše seženete vše, co potřebujete v několika málo krocích.

  • Zadáte online poptávku, kde přesně popíšete zboží či službu, kterou sháníte, zadáte lokalitu, odkud by měla zásilka přijít, a cenový rozsah, který jste ochotní investovat do produktu či služby.
  • Následně se objeví několik dodavatelů, kteří budou schopni a ochotni vám nabídnout přesně to, co žádáte.
  • Z množství dodavatelů vyberete jednoho a navážete spolupráci.

Tak jednoduché to je. Na epoptavka.czseženete dodavatele během několika málo hodin či dnů podle toho, jak rychle na vaši poptávku dodavatelé zareagují.

Proč vstoupit do světa online poptávek?

Vás, jako malého podnikatele, může zaujmout především možnost vkládat poptávky bez poplatků. Proč zvolit právě epoptavka.cz si můžete přečíst i na stránkách ictmanazer.cz, kde rozebírají nejen argumenty, ale také čísla. Můžete tedy vidět oblíbenost epoptavka.cz v reálných číslech.

Vyhledávání dodavatelů tímto způsobem je nejen levnější, ale také rychlejší, než tradičnější. Nemusíte vyzvídat od známých či konkurence jejich dodavatele a nemusíte dlouhodobě sledovat jejich spolehlivost a kvalitu produktů či služeb. Jednoduše si vyberete toho, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>