Kolečkové brusle do nerovného terénu

Štítky: , , ,

Jsme mladá firma založená v roce 2012, jejímž cílem je uvést do výroby a posléze na trh speciálně navržené
kolečkové brusle, které oproti běžným obsahují navíc tři základní inovace a to při zachování všech důležitých parametrů bruslí stávajících.

1) Unikátní a bezpečný brzdný systém
2) Odpružení jednotlivých koleček
3) Nafukovací bezdušové pláště (pro ještě lepší absorpci nerovností povrchu)

Tyto brusle jsou určeny všem příznivcům tohoto sportu, kterým nestačí pouze jízda po hladkých a rovinných površích, jak tomu bývá nejčastěji na různých okruzích a stezkách, ale rádi by si na bruslích vyrazili kam se jim zamane a bez obav, jestli jim přijde do cesty prudký kopec nebo nekvalitní hrubý povrch.

V loňském roce jsme se s tímto produktem účastnili dvou soutěží, kde mezi sebou soupeřily začínající projekty a zajímavé vynálezy:

1) Rozjezdy roku – 1 místo v regionální části soutěží za Plzeňský a Karlovarský kraj.
http://www.rozjezdyroku.cz/

2) Hledáme vynálezce – 2 místo v rámci celé ČR.
http://www.hledamevynalezce.cz/

(Toto umístění je pro nás cennější než 1 místo v soutěži předchozí, protože zde byli mezi hodnotiteli i Technická univerzita v Liberec a umístění se týkalo celé republiky)

Projekt se nyní nachází ve fázi před výrobou prototypových kusů, také máme podané přihlášky vynálezu na patentním úřadě v USA, dále na Evropském patentním úřadě a samostatně také na úřadě v Čechách.

Investováno:

cca 0,4 mil do přihlášek vynálezu, správních poplatků, vývoje a tvorby 3D modelů, pevnostních analýz, dále do analýz vyrobitelnosti, montážních stojanů k prvním 10 zkušebním kusům atd.

Zbývá investovat:

1) Patentoprávní záležitosti 650 000,-
2) Výroba formy a konfekčního stroje plášťů 280 000,-
3) Výrobu zkušebních 10párù – dražším způsobem (obráběním) 160 000,-
4) Státní zkušebna, certifikace 110 000,-
5) Webovky 30 000,-
6) Obal produktu 90 000,-
7) Sériová výroba prvních 100ks 442 000,-
8) Propagace (kartonové figuríny do kamenných obchodů) 80 000,-
9) Rezerva + 8% 147 360,-
Celkem 1 989 360,-

Na patentoprávní záležitosti nám byla schválena dotace 45% od ministerstva obchodu a průmyslu, takže náklady s tímto spojené ( 650 000,-) budou na konec téměř poloviční.

Co se týče prodeje produktu, oslovili jsme přední internetové obchody:

(sportobchod / insportline / worker / sportisimo / online sport) Domluvili jsme se s nimi, že produkt zařadí do prodeje mezi ostatní nabízené zboží a dokonce nám bylo nabídnuto odprezentování našeho produktu na přední straně jejich portálu zdarma aby s produktem byla veřejnost co nejdříve seznámena.

Tímto hledáme pro naši firmu vhodného partnera, investora, který bude schopen dofinancovat počáteční fázi projektu a bude mít zájem podílet se na tomto unikátním a celosvětově přínosném počinu.

Případným investorům se můžeme revanšovat např. podílem ve firmě nebo udělením licenčních práv v zemích, kde bude produkt chráněn patentem.

V případě zájmu rádi poskytneme podrobnější informace. Podrobný podnikatelský plán zašleme na vyžádání.

Děkuji a s pozdravem autor projektu a jednatel společnosti Miloslav Hering

Tel.:777168196

Freedom line s.r.o.
Budilova 161/15
Plzeň, 301 00
IČ: 29160839
DIČ: CZ29160839

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>