Levné a kvalitní bydlení

Štítky: , ,

Dobrý den.

Považuji se za ambiciozního člověka, který si rád stanovuje cíle, které se snaží za každou cenu splnit. V dnešní době je velmi nelehké založit a hlavně uplatnit jakoukoliv firmu. Proto se s Vámi chci podělit o nápad, který není „nemožné“ uskutečnit. V dnešní době je nejdůležitější jídlo, pití a právě bod mého nápadu BYDLENÍ.

A sice. Dnešní populace se již v brzkém věku chce osamostatnit, postavit se na vlastní nohy. Najde si práci, ať už v oboru, který vystudoval, nebo ne. Prostě jakoukoliv. A v první řadě projede inzeráty s byty, hledá „nový“ domov.

Tip mého nápadu spočívá ve výstavbě nových domovu pro tuto „generaci“.

Všude na internetu máte hojné inzerce v podobě nových Ekostaveb apod. právě pro nové „mladé“ lidi, kteří chtějí bydlet. V dnešní době je bydlení buď drahé, to v první řadě, nebo těmto jedincům nevyhovuje.

Každý chce přeci bydlet, ne přežívat a říkat si: toto bydlení je jenom prozatímní, než si „našetřím“ na něco lepšího. A právě. Zde je kámen úrazu.
Přežíváme, nežijeme.

Proto Vás všechny vyzývám, pojďme se zapojit a ZALOŽIT nový projekt „LEVNÉ A KVALITNÍ BYDLENÍ.

Projekt spočívá ve výstavbě těchto nových domu za OPRAVDU levné peníze a OPRAVDU pro každého, byť se živí jako operátor ve výrobě v nějaké fabrice nebo inženýr mikrobiologie.

Domy by měly pokrýt MINIMÁLNÍ náklady materiálu a využít neobydlené plochy měst.

Něco jako již zmíněné Ecostavby.

Naši klienti by platili (spláceli) dům ve formě nájemného (např. 5.000,- měsíčně), než by splatili finální cenu domu (200.000,- Kč).

Ano, dům s pozemkem za 200.000,- korun českých.

Pojďme oslovit investory, firmy, pojďme spolupracovat.

Společně se DÁ dokázat nemožné.

Pro více informací : e-mail vojtek232@seznam.cz

Všem krásný zbytek dne

Vojtěch Krejza

 

Počet komentářů: 5

 

David

26.1.2015

Dobrý den pane Krejzo, jistě je to zajímavý nápad. Před časem jsem zvažoval obdobný projekt, kde by právě cena byla základním stimulem pro koupi bydlením především mladými lidmi. Zajímal jsem se o řešení formou mobilních domů, tzv. mobilheimy.
Nevím jaké konstrukční řešení si představujete, ale já se i s nějakou provizí dostával na ceny kolem 1 mil. korun, počítaje pozemek, inženýrské sítě až do domu, příjezdové komunikace, stavba pro zimní obývání (zateplení), atd…
Cena 200 000 ,- se mi tudíž jeví jako nereálná, ale jsem otevřen diskusi a pokud máte konkrétnější představy, byl bych za to rád. Jsem mladý, zapálený člověk a pokud mě to osloví, můžeme se osobně sejít….
S pozdravem
David

 

Vojtěch Krejza

29.1.2015

Dobrý den Davide. V první řadě Vám chci poděkovat za Vaší reakci na muj inzerát. Nyní sepisuji kompletní podnikatelský plán, ale musím na to pomalu. Pokud máte zájem, můžeme začít s kompletní spoluprácí, jsem na vše sám, a už mnoho lidí mne oslovilo abych do toho šel. Našel jsem i pár investorů, kterým se můj projekt velice líbí. Není to ale žádná sranda. Chtějí po mne zcela kompletně vypracovaný podnikatelský záměr. Budu rád za každou spolupráci a za každou radu či pomoc.

 

Jaroslav Škvor

23.2.2015

Dobrý den Vojto,
v realitách dělám cca 15 let. Nápad je to dobrý a moc bych tomu fandil. Je tady ale mnoho důvodů, proč takovéto ceny není možné docílit v lokalitách, kde by chtěli mladí bydlet. Můžete mně prosím popsat Váš nápad. Třeba to projde. 😉

 

Lukas Sulas

24.2.2015

Dobry den, vas projekt mne zaujal a chtel bych spolupracovat.

 

Jaromír Kolomazník

22.3.2015

Chci to s Vámi prodiskutovat a začít realizovat.
S pozdravem
J. Kolomazník

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>