Malé kino

Štítky: ,

Dobrý den,

Rádi bychom vám představili náš projekt KINOVÁK. Nebo spíš nápad, který vznikl z nevinné poznámky naší dcery, že dneska ani nemůže jít s klukem do kina, protože na to nemá.

Tak jsme si vzpomněli, jak jsme chodili randit do kina my. Malé kino, vstupenka moc nestála. Co kdybychom „udělali“ takové malé kino – tak 20 – 30 lidí, kam se dá jít za pár korun. Jasně, že ve srovnání s multikinem dneška by neobstály řady tvrdých sklápěcích sedadel. Tak teda kino se sedačkami a stolečky, prostě „domácí“ kino. Kino, kde se dá koupit limča nebo cola, pop-corn nebo sušenka, ale taky třeba nic. Jen si sednout a podívat se na film – s kamarádem, na rande, když prší …

Začali jsme ten nápad rozvíjet a od různých fantastických plánů jsme se dostali k tomu, že by nemuselo být tak složité zařídit malé pohodlné kino. Poptali jsme, zjistili jsme, co všechno k tomu potřebujeme a projekt je na světě.

Mělo by to být dobře dostupné – proto Praha 8, kde jsme vyrůstali  a kde teď kino vlastně není. Chceme, aby to bylo v příjemných prostorách, pohodlné sezení, velké plátno úhlopříčka 4m, dobrý zvuk 7.1.

Našli jsme lidi, kteří pomáhají na svět projektům podobných nadšenců jako jsme my a kteří prostřednictvím poskytnutí prostoru na internetu dávají šanci pro to, aby lidi mohli uskutečnit svůj sen.

Pokud nás chcete podpořit a přispět na svět kinu, kde bude příjemné domácí prostředí.

Na zrealizování projektu bychom potřebovali 300.000,-Kč.  Především na elektroniku (projektor, repro atd.). Rekonstrukce objektu.

Děkujeme

S přáním hezkého dne

Kinovákovi

e-mail: info@kinovak.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>