Motor bez paliva

Štítky: , ,

Dobrý den,

jsem obyčejný vesnický 33letý řemeslník zámečník,

ale bohužel už na invalidním vozíku, ale to není ta překážka – mám v hlavě nápad jak vyrobit motor tak, aby nepotřeboval žádné palivo, zatím jen v menších rozměrech – (benzín, nafta, petrolej, líh a jiné kapalné hořlaviny) dále nepotřebuje žádný plyn – (propan-butan, kyslík, helium, acetylen, dusík, atd.), žádný akumulátorový zdroj – (baterie, cívky, trafa, relátka, atd.).

Mám plán, jak vyrobit takový motor, aby vývodová hřídel se neustále točila sama bez jakéhokoliv pomocného zdroje, myslím si na 95%, že by to mělo fungovat. Vím jistě, že pokud by se mi doopravdy podařilo docílit toho aby vývodová hřídel se neustále točila bez pomoci paliva (jakéhokoliv), tak na tuty to bude mít miliardovou úspěšnost.

Důvod: jak jistě víte, tak MOTOR se používá úplně všude (spalovací, plynový, akumulátorový, elektrický) ať už je to v domácnosti, ve strojírenství nebo ve vesmíru, ale problém je vždycky s palivem nebo jiným napájením (palivo, el.síť nebo stlačené plyny).

Pokud by tento miliardový nápad někoho opravdu vážně zajímal, tak má možnost investovat, ale musí investor přijmout moje podmínky.

Hledám investora, který je schopný vyndat  z kapsy 200 000 Kč, ale s tím, že investor se nedozví Nikdy technologii a funkčnost motoru, Důvod: pokud by se mi motor povedl vyrobit a fungoval, tak jak chci, tak rozhodně investor z projektu Nebude vyškrtnut.

Pokud vše bude fungovat, tak ten dotyčný investor nebude vědít co s penězma…v opačném případě (nefunkční motor) musí každý investor počítat se ztrátou investice.

Jsem schopný podepsat papír na 200000 Kč, aby investor měl nějakou jistotu,že ho nevyškrtnu z projektu.

Záleží pouze na vás, nejedná se o žádný podvod, ale pouze o uskutečnění skoro asi nemožné věci, a myslím si, že částka 200 tis. není žádná extra suma oproti tomuhle projektu.

Pokud nějaký investor se rozhodne i přes tohle riziko, tak vám zaručuji, že udělám maximum proto, aby motor fungoval. Pokud by se to opravdu vážně povedlo, tak investorovy se tato částka vrátí mnoho násobně + nějaké % na každém výrobku.
Další věc, ono to třeba vyznívá dost blbě a nesmyslně, to co mám v plánu vyrobit, ale vemte to, tak,že když by před 100 lety vám někdo řekl“ za 100 let budeš sedět doma, mít v ruce krabičku a mluvit s člověkem, který je na druhý půlce zeměkoule, tak si zákonitě budete klepat na hlavu!!!

To co chci zkusit vyrobit, tak není opravdu vážně žádný podvod, jak někomu zpronevěřit peníze a ještě k tomu poměrně směšnou částku.

Z investované částky si potřebuji koupit hlavně menší soustruh kde se cena pohybuje něco kolem 100 tis. Bohužel bez tohoto stroje nelze výrobu motoru absolutně vůbec začít, dalších 100 tis. potřebuji na materiál, ale myslím si, že by možná stačilo 150 tis. celkově, ale to se takhle nedá posoudit.

Každopádně pokud by se našel opravdu vážný zájemce, který by investoval do tohoto speciálního motoru i s těmi podmínkami co mám, tak pokud to vyjde, tak peníze se mu vrátí mnohonásobně.

Pokud by investor hledal nějaké info o tom, když by se to povedlo vyrobit, tak doporučuji optat se třeba ve velkých podnicích (automobilky, výrobci strojů, atd.) – prostě optat se tam, kde vyrábí jakýkoliv motory (spalovací, elektrický, plynový, atd.), protože právě tyhle výrobci by mohli investorovy sdělit to, jakou by takový motor měl úspěšnost, pokud by teda fungoval, tak jak mám v plánu.

Více info po tel.

Kontakt:

tel.: 607 866 218

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>