Nabídka investora – hledáte-li investici

Štítky:

Dobry den,
jsem soukromy investor a a jsem pripraven financne podporit zajimave napady, ale i potrebny rozvoj jiz stavajicich podnikani.
Kontaktujte me prosim na muj e-mail: InvesticeAAA@seznam.cz
David A.

Počet komentářů: 22

 

Radek Novotný

7.8.2011

Dobrý den,
Sháním sokromého investora pro koupi zavedeného hotelu Athlanský Palác Znojmo. Investice 6.000.000,-Kč. Vše ostatní po domluvě. Děkuji Novotný

 

startup, zamereni dopravni logistika

14.12.2011

Dobry den, hledam investora pro projekt vytvoreni B2B aplikace v oblasti dopravni logistika. Nejedna se o dalsi z desitek dopravnich burz.
Neni to zadny jednoduchy web, ale sikovny system. Zatim jsme s investory nemel stesti, vetsinou hledaji projekt, kde za 3 mesice udelate web ala xxx.com a pak se ho snazite narvat reklamou.
V ramci projektu zurocuji unikatni zkusenosti i knowhow v oblasti silnicni i vlakove dopravy a predevsim dlouholete zkusenosti s tvorbou komplexnich IT reseni. Investice v nekolika vlnach, celkem naklady 5milCZK, navratnost 3 roky. (realna 2, ale to mi nikdo nechce verit :o) ). Silny potencial vyvezeni reseni do cele Evropy, u investora vitany zkusenosti a kontakty do zahranici.
Vice v pripade zajmu, pekny den
Petr S.

 

David Kopa

8.2.2012

Dobrý den,
zastupuji klienta (AMEA s.r.o.) v realizaci projektu bytového domu v obci Chlumec nad Cidlinou. Klient má nemovitost a chtěl by jí předělat na bytový dům. Vlastní kapitál má a chybí dofinancování do zdárného konce. V tuto dobu není zatím vypracovaný projekt, ani rozpočet. Prosím o všeobecné informace k danému projektu, případně osobní schůzku u klienta.
Děkuji
David Kopa
tel: 725 779 595

 

nebankovni pujcky

24.2.2012

dobry den schanim investora ktery potpori a zainvestuje nebankovni pujcky, provident .smart uz nikdo nechce.mam 600 klientu verohodny kteri vzdy splaceli pujcky na dobu splatnosti rok ci dva.schanim vhodneho investora jsem ochotna splatky vybirat kazdy tyden ci kazdy mesic

 

Kateřina Nácalová

2.4.2012

Dobrý den,
sháním soukromého investora pro koupi zavedené restaurace v obci Dolánky nad Ohří v okrese Litoměřice. Cena nemovitosti je momentálně 2 950 000,- kč. V případě zájmu o informace nebo schůzku se obraťte na email:katerinanacalova@seznam.cz .  Předem děkuji za zájem Kateřina Nácalová                         

 

Zábavní centrum

5.6.2012

Dobrý den,
ráda bych začala podnikat v oblasti vlonočasového vyžití nejen pro rodiny s malými dětmi, ale i pro děti školního věku  na které se zapomíná. Kolem jsou hřiště pro děti, ale děti od 8 let už nechtějí na takovéto hřiště chodit. U nás ve městě )J.Hradec) chybí pro tyto děti vyžití pokud nejsou organizováni v kroužcích a sportech., Můj záměr je otevřít zde centrum, kde by měli třeba stolní fotbal, kulečník, stůl na stolní tenis, motokáry…. prostor kde by se mohli scházet  zahrát si třeba deskové hry, protože větší skupina mladých se do málokterého bytu vejde, aby se sešli a nemuselo to být pouze v restauraci. U tohoto centra by fungovalo bistro.. Takováto podobná centra jsou již po republice otevřená, ale u nás v \ J.Hradci zatím chybí. A mě chybí investic
Předem děkuji za zájem o investování.
Zrzavá Marta
 

 

Laundromat

13.2.2013

   
Dobrý den. 
 
Zanedlouho to bude rok co jsem otevřela provozovnu Laundromatu. Jsem jediná v tomto obrou pro danou oblast, která má silný potenciál klietů. Je několik variant pro pokračování a k tomu je potřeba investora. Pokud Vás zaujal název "Laundromat"  jsem připravena Vám podat další informace.
Hezký den
Lucie T.
  

 

Nabídka pro investora

18.2.2013

Zdravím Vás
 
Nabízím pro investora 51% podílu ve firmě. Rád bych spolčenost s.r.o.  přepsál na a.s. a scháním investora i na další aktivity, aby firma mohla fungovat. Jedná se o finančně-investiční subjekt (novinka na trhu-navrhnul jsem tento plán a rád bych ho s někým realizoval). Vše se dozvíte na obchodní schlzce,, kde Vám vše vysvětlím(prosím volat na 420/ 723 857 783 od 8:00 do 17:30-děkuji-komunikace jen přes mobil).

 

Bar.Club PitStop

21.2.2013

 

Titulek: Hledám investora / podílníka na Stylový MUSIC BAR
Jana Zárubová / 21.02.2013

Hledám investora MUSIC BARU v Praze. Bar / Club je originálně stylizovaný na autosport a to zejména interiérem a nabízenými produkty.Zaměřujeme se na Rally,F1,DTM , projekce tv přenosů apd. Již funguje 1 rok a to tak, že se pokryjí náklady na provoz baru. Máme už klientelu a nyní zahajujeme music / Dj párty s podporou radia Spin a několika DJ. Nabízím podíl 30% / 650 000,- kč Marketing,management,provoz v plném zajištění z mé strany. Možné se ale domluvit i jinak. Pro Vás tedy tímto jednrázová investice a poté už podíl na provozních nákladech a zisku. 

Bližší info na provozu nebo na kontaktech:
Tel:777357931
lukas@clubpitstop.cz
facebook.com/clubpitstop.cz

 

Dodavatelství náhradních autodílů

3.3.2013

 
Vážení investoři,
Chtěl bych vám všem představit svůj projekt, týkající se dodavatelství a prodeje náhradních autodílů na osobní a užitková vozidla kterékoliv značky. Jedná se o díly originální a většinou nové, popřípadě mírně použité. Jedná se jak o díly na nejnovější vozy, tak i na starší, maximálně však do 10ti let stáří vozu. Společnost již byla založena a je v podstatě na počátku svého fungování, je nutno do ní však vložit kapitál pro její rozjezd.  Sortiment společnosti je z počátku fungování specializován na prodej kompletních chladičových soustav, palubních desek s airbagy a předepínači pásů, látkových a kožených autopotahů šitých přímo na míru dle požadavků zákazníka. Doplňkovým sortimentem prodeje jsou ochranné spreje na kožené autopotahy pro jejich delší životnost, dále také oleje a jiné doplňkové zboží. Našimi cílovými zákazníky jsou převážně servisy, karosárny, lakovny, které by tvořily největší část odběratelů, potom dále také různé další obchody, prodejny či soukromé benzinky, kam je možno dostat tohle doplňkové zboží, a to zejména autopotahy. V neposlední řadě by samozřejmě byly našimi klienty i soukromé osoby. Byl proveden menší průzkum trhu, který dopadl velmi dobře, protože dnes opravdu rozhoduje cena a v tomhle ohledu můžeme být opravdu bezkonkurenční. Proto má tenhle projekt obrovský potenciál a sílu. Naše celkové náklady na nákup zboží od našich dodavatelů jsou velmi nízko a proto jsme schopni nastavit opravdu bezkonkurenční ceny. V tomto projektu figuruji já osobně a druhý společník, který má slušné kontakty na lidi z tohoto odvětví a tím se nám obzor dále rozšiřuje. Možností jak projekt dále rozvíjet, máme opravdu mnoho. Splatnost investice počítáme přibližně do 1 roku fungování.
 
Poptávaná investice: 500 000 Kč
Výše podílu: na domluvě
Kontakt: Ricardo777@seznam.cz
 
 
Budu se těšit na případnou spolupráci.
Richard Havránek

 

hledám investora

14.3.2013

Dobrý den,hledám investora který poskytne své investice na vytvoření autobazaru tady v ČR a nakup vozidel v zahraničí,nebo jen na nákup vozidel,nabízím 50% zisku.
předem díky za odpovědi 

 

Hledáme investora pro lukrativní výrobní projekt

12.5.2013

Jedná se o poměrně vyjímečný projekt týkající se výroby optických přístrojů, které jsou kvalitativně na špičkové světové úrovni při zachování cenové dostupnosti.
Naše firma má stabilní postavení na českém a nově také na slovenském trhu.
Máme smluvně zajištěné dodavatele i reálné odběratele z celé Evropy získané účastí na prestižních veletrzích v ČR i zahraničí. Nutné osobní jednání.
Investor může získat roční výnos investic (úrok) příp. podíl na zisku nebo podíl ve společnosti.
Výše investice od 0,5 mil. Kč do 5 mil. Kč
Vhodné osobní jednání – v případě zájmu Vás s projektem rádi seznámíme.
Více informací na tel.č.: 777224446 nebo na e-mailu: neweffectsro@gmail.com

 

farma s bioplynovou stanicí

8.6.2013

Poptávám investora,
který by investoval 40% z požadované částky. Je na prodej v jihočeském kraji farma má cca 900ha, má funkční bioplynovou stanici s výkonem nad 500 kW, živočišnou výrobu (masný skot) a rostlinnou výrobu. Farma (s.r.o.) je profitabilní, cca 900 ha má v užívání a cca 20 ha ve vlastnictví, pozemky pod budovami jsou ve vlastnictví farmy, dále je ve vlastnictví farmy kravín, silážní žlaby, posklizňová linka, Bioplynová stanice atd. Dále je tam stádo masného skotu a 10 zaměstnanců. Tato farma (s.r.o.) je na prodej. Současní vlastníci by si představovali cenu cca 115 mil. (mínus aktuální zůstatek úvěrů).
Já jsem zemědělec "srdcem a duší", rád bych takový podnik řídil, vedl tzv. rodinným stylem s co největší efektivitou. Banka by však tolik samotnému nepůjčí, jen pokud budu mít spoluinvestora. Mám zemědělské vzdělání a v zemědělství se pohybuji celý život (je mi 37 let)
Milan Mráz
milanmraz@seznam.cz
 tel. 773 452 566
 
 

 

Kateřina Vyoralová

26.8.2013

Dobrý večer,
hledám investora pro svůj projekt který je zaměřen na pomoc handicapovaným.
Nechci se neustále koukat na to jak tyto lidi stát přehlíží a bere jim co může.
Pokusila jsem se zažádat o získání dotací,ale bohužel neúspěšně.Je vidět že nikdo nechce pomoci.
Velice ráda Vám zašlu můj podnikatelský záměr.
Děkuji
Vyoralová Kateřina

 

Šumberová

10.9.2013

Dobrý den,
zaujal mě Váš nápad na projekt na pomoc handicapovaným. Potřebovala bych o tom více informací tj.prosím o zaslání Vašeho podnikatelského záměru. V případě, že by mě oslovil a přesvědčil, že je smysluplný jak z hlediska návratnosti investic a zisku tak i pomoci handicapovaným jsem ochotná se domluvit se s Vámi na podmínkách a peníze zapůjčit na rozjezd. Jsem investorka, která investuje do zajímavých menších projektů. Nabízím i svoje zkušenosti. Prosím tedy o zaslání podrobného byznysplánu na email: investsi@seznam.cz. Šumberová

 

Šumberová

10.9.2013

Dobrý den,
zaujal mě Váš nápad na projekt  – pomoc handicapovaným. Potřebovala bych o tom více informací tj. podrobný podnikatelský plán. V případě, že by mě oslovil a přesvědčil že je smysluplný s opravdovou  efektivní pomoci postiženým lidém a návratnosti vložené investice a zisku, jsem ochotná se s Vámi domluvit na podmínkách a peníze Vám půjčit na rozjezd. Nabízím i své zkušenosti. Prosím o zaslání podrobného byznys plánu na email: investsi@seznam.cz. Šumberová

 

Dominik Vodák

20.10.2013

Poptávám:
investora který by měl zájem o KNOW-HOW (výrobní postupy,3D 2D dokumentaci, SOFTWARE,  odavatelé atd…) úspěšné zahraniční firmy která má obrat 90mil EUR 60% čistý zisk.
investice zhruba 20-30 mil Kč 
Více informací jen při osobní schůzce.
Další informace.
firma má pouze +- 300 zaměstnancu

 

Sandra

28.9.2015

Dobrý den,ráda bych navázala spolupráci s tichym společníkem či investorem na otevření vlastního er.masážního salonu. Nabízím zkušenosti , mám masérky i klientelu. Více osobně.

 

Pavel

13.1.2016

Dobrý den, hledám investora pro firmu s.r.o, zabýváme se velkoobchodem a maloobchodem. Vlastníme dvě provozovny a zásobujeme více jak 20dalších. Pro otevření třetí pobočky a zlepšení služeb zákazníkům hledáme investora. vzhledem k přechodu ze živnostníka na s.r.o. která nemá dvě zdaňovací období je složité jednání u bank, návratnost do 12 měsíců nebo možnost prodee podílu ve firmě.

 

Milan Sedláček

23.6.2016

Dobrý den,
Chtěl bych začít podnikat v oblasti fitness ve městě Kralíky UO, hledám proto investora na koupi budovy (500tis) + zainvestování do rekonstrukce a vybavení. V okolí žádné posilovny nejsou a myslím si že by to byla výhodná investice. Díky

 

M.Pastorová

11.11.2016

Hledám investora , smlouvy, zastoupení, představa plán je, jen zaçít. Nesehnala jsem na počáteční rozjezd hotovost, dost lidí se o to zajímá, je však třeba jednat. Kontakt annapastor@centrum.cz, osobně i telefonicky 604807406

 

INS LOAN

13.5.2018

S poplatkem vám půjčí každý. Každý vám naslibuje, že půjčku budete mít ihned a bez problémů ale musíte něco zaplatit. Tak na takovou nabídku půjčky rovnou zapomeňte. U nás to funguje jinak. Pokud hledáte nebankovní půjčku a jste z nějakého důvodu neprůchozí v bance tak nezoufejte. U nás projdete. Nebankovní půjčka je zcela zdarma, bez registrů a bez obav z exekucí. Požádejte si o naši nebankovní půjčku ihned přímo na našich stránkách. Postaráme se o vás ihned a zdarma. Žádejte o seriózní nebankovní půjčku ihned. Více na : insloanoffer@gmail.com

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>