Nápad na podnikání – dřevěné domečky pro panenky

Štítky: ,

Zdravím.

Posílám Vám jeden nápad, který jsem už zkoušel i zrealizovat, ale neúspěšně. Důvodů neúspěchu je několik, ale za hlavní dva považuji nedostatek peněz včetně omezené možnosti je získat a technologické problémy s výrobou.

Jedná se o výrobu dřevěných domečků pro panenky. Nejde o klasické domečky, které lze dnes koupit, ale o jednopodlažní domky (bungalovy) do kterých je přístup pouze shora. Domeček má oproti klasice pro panenky všechny stěny. Střecha měla být oddělávací s možností doplnění svítidel. Světla ve střeše se měly dát ovládat buď ručně (vypínačem určit ve kterých místnostech má být rozsvíceno) a nebo automaticky – náhodně. To má efekt když je střecha nasazená a okolo tma. Všechny dveře a okna se měly dát otvírat pomocí prodloužených os (pantů), vysunutých nad stěnu. Domeček mělo jít poskládat na internetovém obchodě s možností volby barev (vzorů) jednotlivých vnitřních i vnějších stěn, podlah, rámů pro okna, obložek pro dveře a samozřejmě přímo také oken a dveří. Každá strana stěny totiž byla samostatná a po nákupu (musela by být nějaká kontrola na eshopu, že si zákazník koupil všechny stěny) by to přišlo rozložené a zákazník by si to jednoduše složil sám doma. Systém spojování (aby to šlo bez nářadí poskládat a drželo to pohromadě) mám vyřešen. Třešničkou na dortu by byla vizualizace na eshopu, jak vypadá zvolená kombinace barev (vzorů).

Eshop by samozřejmě obsahoval další navazující položky, které rozšiřují – doplňují vytvořený domeček. Šlo by hlavně o panenky – panáčky a nábytek. Ale daly by se najít i další věci.

Bohužel nejsem zdatný v technologiích obrábění dřeva, takže některé věci jsem vůbec nevěděl jak vyrobit. Něco jsem si nechal poslat jako vzorky. Určitě vím, že nezbytná by byla 3D fréza s vakuovým stolem.

S pozdravem

Tomáš Brzica

1 komentář

 

Novotný

24.11.2008

Hledám podílové investory do podnikatelského záměru.
Od začátku nového roku 2009 zakládáme tým odborníků pro řízení/provoz
společnosti a naší předností umožńit pro věčinu lidí investovat i s poměrně menším
kapitálem.

Do nabídky pro investory budou zařazeny pouze firmy/podniky, které prosperují
Firma/podnik produkuje finanční zisky) a předloží dostatečné množství
požadovaných údajů.

Obrat firmy/podniku musí být větší než 30milionů Kč za kalendářní rok.

Tato společnost bude od samého počátku koncipována, tak aby
v budoucnosti umožńoval rozšíření o další podniky a firmy pro
naše podílové investory.

Podrobná informace bude předložena, při osobním setkání.

Ohledně dalších informací není problém. Jde pouze o ochranu podnikatelského záměru.

Pokavad budete mít nějaké otázky, možnost
kontaktovat na uvedené číslo, nebo prostřednictvím emailu.
Přeji Vám hezký den s pozdravem Novotný

novmichal-@seznam.cz

t-mobile:+420 731583446
viphone: +420 471009330 od 17:00 – 20:00 hod.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>