Nápad na podnikání – partner, společník

 

Vážení zájemci a partneři,

obracím se na Vás, protože uvedený produkt sám nejsem schopen urychleně zavést do celosvětového trhu.

Mé jméno je Bohuslav Rambousek, žiji v České republice, a vlastním mimo jiné několik motocyklů, díky kterým vznikl tento jedinečný produkt, jediný na světě.

Dovolím si Vám  představit jeden světově unikátní produkt, který jsem přihlásil k celosvětovému patentování, včetně USA a Japonska. Tento produkt je určený pro motorkáře. Jedná se o revoluční opravnou sadu na opravu prasklého plynového lanka motocyklu bez demontáže důležitých komponent, prodávanou pod názvem SOS CABLE KIT.

Potenciální zákazníci, jsou majitelé motocyklů, v cenách od cca.50tis. do cca. 500tis.Kč S celosvětového pohledu, se jedná o desítky milionů zákazníků. Těm tento produkt v ceně 384Kč , značně vyřeší nečekaný problém.

Dosud prodávané opravné sady jsou založeny na tom principu, že se prasklé plynové lanko vyměňuje směrem od karburátoru, což je u velkých a kapotovaných motocyklů typu Honda Gold Wing, Honda Valkirie, BMW, Harley Davidson a mnoho dalších, je oprava na několik hodin v odborném servisu. S tím souvisí i odtah motocyklu ze silnice a složitá demontáž kapotáže, sedla, nádrže, kabelových svazků atd. Tato opravná sada toto všechno eliminuje tím, že se principielně provádí na opačném konci, čili u plynové přípusti, ve které také plynové lanko téměř vždy praskne. Prasklé lanko je za pomoci SOS CABLE KITu opraveno během cca 15 minut a to trvale, bez potřeby další výměny, volání asistenční služby a dalších zbytečných nákladů. Sady jsou dodávány v kulatých kovových krabičkách, vybaveny jsou všemi potřebnými redukcemi a v základní verzi i trojjazyčným návodem v ČJ, NJ, AJ. Zpracovány jsou i návody v dalších jazycích, jako jsou španělský, francouzský, italský, polský, ruský, maďarský, švédský a portugalský, ve stejných jazycích jsou připraveny i propagační letáky.

 

Prozatím se uvedený výrobek prodává částečně v České republice, kde u mnoha uživatelů nalezl uznání a oblibu, a to zejména díky možnosti snadné a rychlé opravy.

To, co nám chybí jsou fungující obchodní kontakty na velké distribuční firmy a obchodní řetězce ve Spojeným Státech, v Kanadě, v Evropě a k dalším významným trhům světě.

Já sám jsem dnes v důchodu a proto jsem nucen nalézt silného obchodního partnera či investora, který zvládne marketing tohoto produktu.

Případně zájemci prodám veškerá práva a tento produkt bude vyrábět a distribuovat do celého světa svým jménem a se svým logem.

Jsem nakloněn jakémukoliv jednání, tedy k partnerství či prodeji práv k produktu..

 

Pokud Vás stručná prezentace tohoto produktu zaujala a chtěl byste se na jeho dalším komerčním rozvoji podílet, či koupit,  rád se s Vámi setkám a vše osobně představím.

Další potřebné informace včetně fotografií a kontaktů majitele naleznete na webu www.soscablekit.com. Video s montáží výrobku naleznete na serveru You Tube na adrese http://youtu.be/nKC6Sr6mpI8.

Co se týče patentu, zatím není udělen ale podán a zaplacen v Mnichově, včetně ochrany pro USA a Japonsko. Udělení daného patentu trvá poměrně dlouho. Pro umožnění vstupu výrobku na trh je zatím v ČR udělen průmyslový vzor  a je podána přihláška patentu i v ČR.

 

 

  Se srdečným pozdravem

                                                           Bohuslav Rambousek

1 komentář

 

Naďa Doležalová

23.11.2016

Dobrý den,
přečetla jsem si Vaši nabídku a zaujala mě natolik, že bych se s Vámi ráda sešla a dozvěděla se více informací.

děkuji za Vaši odpověď, Doležalová Naďa

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>