Obchodování na internetu

Štítky: , , ,

Dobrý den,

Jedná se o jeden z nejlepších obchodních modelů na internetu a to je způsob obchodování a Amazonu. Sám mám několik e-shopů, ale tato příležitost, která se mi naskytla, se neodmítá.

Jde o to, že jsem se napojil na člověka, který na Amazonu vydělává stovky tisíc měsíčně a přímo on by mě provázel celým procesem jak nejlépe prodávat na Amazonu ať jsou produkty v Bestsellerech atd.

Investice se dělí na několik částí:

1) 50 tisíc kč je investice do kurzu zvaného Amazing selling machine, který poskytuje přesný a detailní postup, jak vydělávat nejlépe na Amazonu. Opravdu skvělý kurz, který stojí za ty peníze to Vám mohu zaručit + mě bude od prvních kroků provázet sám odborník (Honza F.), který jak už jsem uváděl vydělává stovky tisíc měsíčně tímto způsobem.

2) 60 tisíc Kč – na nákup prvního zboží. Jde o výběr dodavatele na zboží, které budeme prodávat na Amazonu. Zboží vybereme společně s Honzou. Jde o to vybrat produkt, který se na Amazonu nejlépe prodává (to jsou produkty v kategorii „Bestsellers“) a poté objednat a zaslat na sklad Amazonu, který už poté řeší distribuci k zákazníkovi. Ještě se vytvoří vlastní jednoduchá značka, která se bude dávat na objednané produkty.

3) 20 tisíc Kč – založení společnosti v zemi, kde budeme produkty prodávat. Budeme vybírat mezi Amazonem v Německu a USA.

4) 20 tisíc Kč – na začáteční marketing, ať se produkty co nejlépe prodávají.

Tento byznys opravdu funguje, což jsem si ověřoval z několika stran. Největší výhodou je přítomnost odborníka, který přesně ví, jak na to.

Nabízím od začátku 40% podíl ve firmě, která bude založena a po splacení dluhu 15% podíl. Tento byznys má potenciál růst do neuvěřitelných čísel.

Jen pár informaci o mě. Vlastním několik e-shopů a zabývám se delší dobu internet marketingem. Za měsíc budu také „Ing.“ 🙂

Podrobnější informace Vám samozřejmě poskytnu, když Váš zájem potrvá.

Děkuji

S pozdravem Bc. Michal Gleich

e-mail: michalgleich@gmail.com

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>