Originální dekorace

Štítky: , , ,

Dobrý den,

hledám obchodního partnera/společníka při realizaci několika projektů. V tuto dobu máme funkční internetový obchod na prodej moderních dřevěných dekorací (až po masivní stoly), do toho nyní spolupracujeme se zámečníkem na zhotovování kovových podnoží, zhotovujeme stavební řezivo/materiál a zbýváme se zakázkovou výrobou nábytku.

Nyní začínáme podnikat i v originálních a jedinečných svíčkách, které nejsou na trhu k dostání a hledáme obchodního partnera/společníka na tento (i jiné) projekt. Svíčky zhotovujeme exkluzivně (na míru) pro dané obchody, ovšem bychom naše pole působnosti rádi rozšířily dál. Bohužel na tento projekt nemáme až tolik času a proto hledáme obchodního partnera, se kterým bychom tento projekt dotáhli dokonce za procentuální zisk/provizi a po vzájemné spokojenosti bychom tvořili více projektů. Svíčky chceme v příštím roce dodávat i do Německa.

Vše podloženo smlouvou o spolupráci.

Pokud máte zájem o více informací napište na: petinka919@seznam.cz

Kde Vám poskytnu více informací a firemní prezentaci.

Děkuji

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>