Podnikání – truhlářství

Štítky:

Dobrý den.
Prosím vás, už jsem podnikal  v řemesle truhlářství a před 4 lety jsem toho zanechal. Nemůžu, říct že by se nedařilo ale klientelu jsem vybudoval  ale po mém odjezdu jsem ji ztratil.  Důvod, odjel jsem do Holandska vykonávat svoje řemeslo. Ted, už jsem v ČR asi 2 roky. Pracoval, jsem pořad v mém oboru mám zkušenosti ,  v roce 2009 jsem postavil  malou dílnu, nářadí mám a odhodlaní, taky .
Nyní se ptám,Vás. Mám jít do toho? Já, osobně tomu věřím a chci ji znova vybudovat ale už na pořad. Jen, moje okolí mi nevěří. Že je, krize a že lidi nemají peníze. Dělám, jsi průzkum u podnikatelů a ti říkají každý něco jiného.
A nevím, jak z reklamou. Mám, webové stranky.
Můžete mi,  poradit.
Děkuji, Michael

Počet komentářů: 10

 

admin

22.1.2010

uspět se dá v čemkoliv, důležité je ale chtít a hlavně v to věřit. Nedát na to co říkají ostatní ale na to co chceš dělat a dosáhnout Ty ! myslím, že tento problém máš Ty – nevěříš si a čekáš od ostatních co řeknou – to je základní problém, až ho napravíš tak máš všechny předpoklady uspět !

 

Radek

2.2.2010

Mohl bych poprosit o kontaktní údaje? Např. e-mail. Děkuji

 

Pedro

8.2.2010

každý business sa rovná €€€ .. je len na tebe ako sa do toho pustíš, hlavne ťa to musí baviť a makať a čo sa týka konkrétne truhlirstva 🙂 tak to nikde nepadne :), klientelu získaš – dobrý marketing a je to 🙂

 

Michal

25.2.2010

Ikdyž se to o přátelích jen těžko říká…moje zkušenost je taková, že tvůj úspěch by byl jejich porážkou. V tomto bych se na tvém místě rozhodoval sám. Co ty internetové stránky jak vypadají?
michal.team@email.cz

 

beda

13.4.2010

Mily Michale,
jdi do toho, plnou parou!!! Pracuju ve stavebnictví a z vlastní zkušenosti vím, jak moc těžké je sehnat kvalitního truhláře. A pokud se ještě budeš soustředit na nějakou speciální truhlařinu, myslím, že máš trh otevřen.

 

Jarka

27.4.2010

podnikat jen v truhlařině nebo by jsi popř.šel i s někým,kdo se v tom vzdělal do restaurování?

 

nederland

12.5.2010

ahoj michale,
muzes zaslat sve kontaktni udaje? Kde v CR podnikas? Chystame se na vetsi projekt z Nizozemi do CR. Tak v pripade tveho zajmu, zanech prosim kontakt.

 

Michael

19.5.2010

tady je muj kontakt.www.piernik.cz

 

pavlín

3.6.2010

Mám menší truhlárnu v jč zaměřenou na interiéry a tesařinu.Pokud bych se nyní musel rozhodnout jestli do toho jít znovu , tak už ne.Už to není co to bývalo,zvažuji práci v zahraničí.Lidé opravdu nemají peníze a velkoprodejci pomalu likvidují cenama.Pokud nebudeš natažený na velmi solidní stavební firmu , která ti dá práci ,ale hlavně zaplatí,moje rada zní nespěchej.Třeba se ti to povede, .

 

Michell

3.12.2010

Ahoj Michael.
 
jest-li umis delat v truhlarstvi, tak bych mel pro tebe praci ve Spanelsku
Ale jednalo by se o rakve a malenko jineho tvaru nez-li u nas
jsou ovalne a mel bych praci jestli bys to dovedl
 
Odepis.
Michell

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>