Pojišťovnictví

Štítky: ,

Dobrý den,

do rozběhnutého projektu v oboru pojišťovnictví hledám partnera, zkušeného podnikatele, který bude oporou, jak finanční, zkušenostmi tak zkrátka v podobě „víc hlav víc ví“.

Obor pojišťovnictví dnes prochází ohromným vývojem a konsolidací, tento obor se velmi profesionalizuje a utváří se jeho podoba na následujících několik dekád. Já bych byl velmi rád součástí této evoluce a část trhu si v několika oblastech ukrojil.

Momentálně prostřednictvím společnosti s ručeným omezeným zastupuji klienty, jako fyzické osoby, při jednáních s pojišťovnami, například v rámci vymáhání neoprávněně kráceného pojistného plnění, tak také klienty, jako právnické osoby, zatím jen autoservisy, kdy přebírám celou pojistnou událost (poškozeného klienta/vozu) a zajišťuji veškerou komunikaci s pojišťovnou viníka.

Připravuji žádost pro získání akreditace u ČNB, aby společnost mohla provádět zkoušky odborné způsobilosti pojišťovacích zprostředkovatelů podle zákona o distribuci pojištění a zajištění (ZDPZ) a zároveň v následujících letech mohla průběžně vzdělávat tyto úspěšné absolventy podle zmíněného ZDPZ.

Zároveň v dohledné době několika málo týdnů vydám první vydání časopisu Pojišťovnictví, který bych se nebál říct, že je jediný svého druhu u nás, především svým unikátním obsahem.

Rád bych však výrazně expandoval v oboru pojišťovnictví, a to nejen v těchto oblastech, ale i na jiné oblasti v oboru pojišťovnictví, například v digitální oblasti, tzv. Insurtech. Detaily bychom si případně řekli osobně. A na to právě potřebuji zkušeného a finančně silného partnera. Jsem v oboru pojišťovnictví mnoho let a mám v tomto oboru velmi mnoho zkušeností, kontaktů a nápadů, jak to všechno propojit a vytěžit maximum.

Zájemci, prosím, pište na navratil@credit-expert.cz

 

 

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>