Prodám hlavu

 

Tímto bych rád oslovil investora, kohokoliv kdo by rád investoval do velice zajímavých projektů realizovaných především na internetu.

Jedná se o ,,produkty“, které nemají konkurenci. Upozorňuji, že nejde o napodobeniny ani žádné jiné upravené, již realizované projekty. Jedná se především o nabídku různých služeb nabízených prostřednictvím internetu v různých oborech, ale také velice zajímavé nápady na aplikace.

Jsem internetový nadšenec a mým dlouholetým koníčkem je zabývat se celkovou problematikou podnikání na internetu a s tím spojených technických, technologických a legislativních  možností tohoto trhu, který je pořád stejně jako kapacita lidského mozku nevyužitý.

Mým konceptem je vytvářet menší ,,výdělečné stroje“, které na první pohled nebudou souviset, avšak cílem bude vhodnou logistikou  spojit je a vytvořit v celkovém výsledku velice propracovaný  systém  s maximální efektivitou. 

Nastíním jen ,že jde především o žádané komodity jako jsou: práce, peníze, informace.

Pokud se mi tedy podařilo tímto nepříliš konkrétním popisem zaujmout doplním pouze, že neprodávám ani nenabízím nesmyslné nápady, okopírované nebo upravené projekty za nehorázné částky.

Nabízím své kreativní a možná nekonvenční, svérázné myšlení a hlavně férové jednání.

Investice, kterou bych požadoval by byla na zaměstnance: programátora, grafika. Svou práci  a nápady nabízím do doby ziskovosti jako protipól.

jiri84@email.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>