prodej telekomunikačních služeb

Dobrý den,
neříkám, že jde o nějaký převratný nápad, to ne, ale dají se na tom vydělat velmi slušné peníze.
Jsem nepřímý partner společnosti T-mobile a O2 a chtěl bych svou činnost rozšířit po celé ČR.
Vím, že se může zdát trh v tomto směru už přehlcen, ale z vlastní zkušenosti vím, že jsou tam ještě dostatečné mezery.
Jde mi o to, vytvořit si sít partnerů, kteří by si vytvořili svůj pracovní tým ve své oblasti (okrese, kraji,..).
Náplní práce mých potenciálních partnerů by bylo první řadě sehnat lidi, kteří by pracovali jako prodejci – na ulici, po domácnostech , po firmách, apod…o takto svoji vytvořenou skupinu se starat.

Provize jsou v teto oblasti dostatečne vysoké a finanční odměna by se pohybovala v řádech desítek tisíc korun. Kdo by měl o tuto formu podnikání zájem, at se mi ozve nejlépe na 739330183 nebopomee@email.cz.

S pozdravem,
Martin Slezák.

Počet komentářů: 3

 

Jan Pokorný

15.1.2009

Dobrý den,
určitě si myslím, že je to dobrý nápad a taky možnost pro vydělání peněz. Znám pár lidí, kteří dělají podobnou práci a o finance nouze nemají. Počítejte s tím, že se Vám do konce týdne ozvu a můžeme se domluvit na spolupráci. Bylo by hezké vytvořit celorepublikovou sít tvořenou schopnými lidmi a začít na ni postupne nabalovat i jiné aktivity.

 

Petr Kuhn

13.2.2009

Dobrý den,
je mi jasné, že v tomto odvětví je pro ČR stále velký potenciál. Navrhoval bych služby rozšířit i o ufon. Zároveň souhlasím s tím, že by šlo nabalovat další aktivity, ale nějak mi uniká na jakém základu by fungovala spolurpáce, když se distributorem může stát „kdokoliv“ sám.

 

Martin Slezák

26.2.2009

To jistě může, ale spoustě lidem vadí papírování kolem, provádění verifikačních hovorů apod… A pokud by jel každý sám za sebe, tak by pak taková sít dle mého neposkytovala takovou komplexnost pro následné nabalení jiných možností.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>