Projekt hotel pro psy + výcvikové středisko

 

Dobrý den,

 

jsem z Prahy a ráda bych časem zrealizovala svůj sen, penzion/hotel pro psy s výcvikovým střediskem v Praze nebo na kraji Prahy.

Zabývám se poradenstvím v oblasti komunikace se psy a pořádám kurzy jak psa vychovat, vycvičit nebo převychovat.

Cvičím v reálném terénu s majitelem psa.

Klienti se mě ptají, zda u mě mohou své psy nechat v době dovolené, nebo na intenzivní kurz ve formě internátního pobytu.

Hotel by byl takové střední kategorie (aby byl dostupný všem), ubytování psů v domě (např zpočátku mobilhome) a na pozemku (pronajmout nebo lépe koupit na hypotéku) ve vyteplených kotcích. Je potřeba plocha pro volný pohyb psů, ale také zastřešená plocha, pro výcvik v nepříznivém počasí.

Doplňkově v penzionu: stříhání psů, potřeby pro psy, krmiva, veterinář, poradenství, sportovní hry se psy, školka pro štěňata, canisterapie apod…

Do budoucna bych projekt dle financí ráda rozšířila také o: ustájení poníků pro jízdy dětí, dětská herna, soukromá školka

O projekt bych se primárně starala já osobně, dům by musel být upraven také na možnost přespávání. 

Dále bych zapojila svou matku, např pro příjem a výdej klientů.

Vlastní finance takové výše nemám.

 

Potřebovala bych podnikatelský plán a finanční plán, partnera mentora + investora (podíl dle dohody).

Vedení a rady ohledně podnikání, zprostředkování kontaktů a užitečných informací, poradenství v oblasti marketingu.

 

Budu moc vděčná za názor zkušeného člověka.

 

Děkuji za všechny příspěvky

 

Kuncová Petra

p.kuncovka@seznam.cz

Počet komentářů: 2

 

Psí podnik

12.2.2013

Dobrý den,
uvažuji o podnikání v oblasti chov a výcvik psů, případně koní, zatím formou investice, případně podílnictví, které zvládnu při práci. Jsem profesionální etolog, mám zkušenosti s výcvikem psů i koní, obojí mě svého času živilo. Bohužel, nemám zkušenosti podnikatelské, nicméně, pokud stále ještě hledáte partnera pro psí hotel, možná by to stálo za kus řeči.
Přeji hezký den
Dominika Formanová

 

MICHAL

12.8.2014

Dobrý den,
náhodou jsem narazil na internetu na váš starší příspěvek na založení výcvikového střediska pro psy u Prahy.Sám mám podobný záměr mém psí školu v současné době přes 120 psů pravidelně chodících a plánuji rozšíření a hledám areál veliký kde by se dalo vše provozovat všechny psí sporty.Mám v hlavě hodně nápadů na projekt a dokumentaci a koncept pro investora.Pokud máte ještě zájem a snahu o něco se pokusit napište mi třeba něco vymyslíme.
S pozdravem
Michal

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>