Projekt „naklápěcí podvozek“

Štítky: , ,

Dobrý den,

Dovolte, abychom Vás seznámili s naším reálným pokusem o zdokonalení skupiny cílených výrobků…

Přestože má celý patentovaný projekt jasně daný cíl (využití pro vyladění jízdních vlastností především sportovních vozů), našli jsme pro jeho menší aplikační náročnost nejdříve jednodušší využití, kde může zajímavě působit taktéž u menších vozidel.
Jako nejvhodnější by se nejdříve nabízela např. varianta malých elektromobilů. (Skupina L6-e do 4 kW).

Na prototypu této varianty jsme nyní intenzivně pracovali, seznámil jsem se osobně s výrobcem tou formou, že jsem se u něho nechal na několik týdnů zaměstnat..:-)

Přestože toto úsilí bylo velmi plodné, kdy jsme se s majitelem kovovýroby velmi brzy dohodli na jeho realizaci a za spolupráci s cz-investem zažádali o dotaci na prototyp u OPPI, tak tato firma z nějakých důvodů neprošla dotační podporou.:-o

To je pro mne velmi mrzuté, a proto hledáme nyní vhodného partnera nejdříve pro tento jednoduchý prototyp, který máme již technicky zcela připraven (funkční model, výr. výkresy, volba materiálu apod.)
Jeho užitečná hodnota bude prakticky využitelná pro výrobce a poskytne tak pevný bod vývoje a marketingu!

Celý nápad našeho systému naklápění byl konzultován s různými odborníky, jak se můžete dočíst v přílohách, které Vám zašlu na požádání k nahlédnutí.

Prosím tedy o posouzení, zda-li bychom našli řešení, nejprve na samotný prototyp, který by nebyl příliš finančně náročný (do 200 Kč komplet) a samozřejmě se dohodli na nějaké podílové smlouvě apod. dle Vašich představ.

Děkuji mnohokrát

Martin Prokopec, Bystřice n/Pern.

Kontakt:

e-mail: mpbalanc@email.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>