Projekt obojživelného karavanu

Štítky: , , , ,

Dobrý den,

obracím se na vás se svým projektem obojživelného karavanu, na jehož vývoji jsem pracoval dva roky. Cílem bylo vytvořit takový obytný přívěs, který by bylo možno spustit na vodu a používat jako hausbot. Konstrukce je tvořena polypropylenovými panely Paneltim. Tento materiál je lehčí než voda, a tak dává hausbotu punc nepotopitelnosti.

Dalším kritériem při konstruování byla váha. Obytný přívěs – nebo chceme-li hausbot je možné táhnout za silnějším osobním vozem. Spuštění na vodu a vytáhnutí z vody je otázkou několika minut, a to bez jeřábu.

V plánu je vyrobit prototyp pro reklamní a předváděcí účely. Pro výrobu prototypu a jeho certifikaci hledám investora. Všechny další sériové kusy se budou vyrábět výhradně na základě zákaznických objednávek. Mám výrobce i zkušeného distributora.

Co nemám, jsou potřebné finance. Covidová doba kuriózně změnila názory mnoha lidí na trávení dovolené. Campingová branže doslova kvete a nové projekty mají zelenou.

Budu rád, když se mi ozve investor, který má blízko ke campingu a projekt se mu zalíbí. Bavíme se o investici v rozmezí 40.000 – 50.000,- €. Vizualizace je možno shlédnout ne mé www stránce.

S pozdravem

DI Petr Visinka

Lohened 23a
A-4880  St. Georgen im Attergau
Austria

Kontakt:

Tel.: +43 / 664 / 7361 7800
E-mail: office@wowaboot.at

Homepage: www.wowaboot.at

 

 

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>