Projekt Středověká Odysea

Štítky: , , , ,

Dobrý den,

hledám investora i společníka do projektu Středověká Odysea.

Projekt Středověká Odysea je určen pro návštěvníky zajímavých míst a historických památek (hrady, zámky, zříceniny atd.). Díky němu návštěvníci získají úžasné možnosti prohlídky i zábavy na daném místě.

V první řadě se jedná o mobilní aplikaci, která je průvodcem daným místem a obsahuje všechny zajímavé informace s místem spjaté. Aplikace se přizpůsobí danému místu a dokáže doplnit stávající prohlídky (oficiální s průvodcem) nebo vytvořit zcela nový prohlídkový okruh (na místech kde není průvodce).

Hlavní částí aplikace je ale možnost cestovat časem do minulosti. Návštěvníci mají jedinečnou možnost se na místo podívat z pohledu vlastních očí, tak jak vypadalo před dávnými věky. Díky technologiím Virtuální a rozšířené reality je možné celou návštěvu místa prožít poprvé skutečně naplno. Celá prohlídka se tak stává úžasnou podívanou, která zaujme nejen děti, ale i dospělé. Aplikace nezapomíná ani na děti. Součástí aplikace je interaktivní a zábavná verze prohlídky pro děti a minihry, které je budou bavit ještě dlouho po návštěvě.

Mimo aplikaci je součástí projektu Středověká Odysea soubor Prodejních předmětů. Ty jsou určeny pro prodej na daném místě jako suvenýry, ale současně také pracují s aplikací a jeho minihrou. Tím jí posouvají aplikaci na novou úroveň zábavy a využití. Od magické hůlky, která dokáže vyvolat svým pohybem určitá kouzla. Přes bambitku nebo kuši, se kterou se postaví všem nástrahám. Hry pracují na obdobném systému jako GearVR, ale mají mnohonásobně nižší pořizovací náklady pro návštěvníky.

Propojení aplikace Průvodce a jeho miniher s Prodejními předměty je velká výhoda, která dává další využití suvenýrům a samotné aplikaci před návštěvou i po návštěvě místa.

V současné době začínáme jednat s památkovým ústavem o přidělení dotací na prvních šest míst. Také se připravuje nabídka speciální aplikace pro akci v příštím roce. Máme velice kladné hodnocení z místa, na kterém byla testovací verze vyvíjena a doporučení pro jednání s památkovým ústavem. Také máme dobré vztahy s možností rozvoje projektu na Slovensku.

Koncept projektu dovoluje vytvoření nabídky pro takřka jakékoliv místo na světě. Naším cílem je získat co nejvíce míst ke zpracování na území ČR a SR.

Hledám společníka, který do projektu nyní vloží vstupní kapitál 200 000,- (jako část úhrady dosavadních výdajů), za který získá poloviční podíl v celém projektu a ve všech jeho produktech (aplikace, prodejní předměty atd).

V případě, kdy by jednání na památkovém ústavu nedopadlo dle představ, jsme připraveni vyvinout první verzi průvodce pro investora zdarma (ten by vlastnil její práva i zisk z jejího fungování). Tím by investor měl zaručenu návratnost investice.

Projekt byl vyvíjen přes tři roky, kdy se jednalo na potenciálních místech o možnostech a kritériích z provozu plynoucích. Tak aby bylo možné vytvořit koncept, použitelný na kterémkoliv místě a současně získal podporu (daného místa) a byl ziskový (zisk z prodeje aplikace a Prodejních doplňků).

Preferuji rychlé jednání, protože schůzky na NPU se blíží a je třeba případně již předtím mít dohodu o spolupráci. Stejně tak se nebráním aktivnímu zapojení do projektu ve formě obchodního zastoupení a řešení obchodní stránky věci.

Michal Balvín

Kontakt:

Tel: 731185608
e-mail: michalsoa@email.cz

 

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>