Projekt vybavenosti autolékarniček

 

Hledám společníka-investora pro projekt vybavenosti autolékárniček. Jedná se o prosazení velmi levné položky do vybavenosti která může zachránit spoustu životů. Z tohoto důvodu hledám opravdu fundovanou osobu. 

 

j.zhejbal@seznam.cz

Počet komentářů: 2

 

Dvořák

24.2.2012

Dobrý den,
 
můžete být prosím víc konkrétnější o co se jedná? Business s autolékarničkami jsem velmi pozorně sledoval a i účastnil se nákupu a distribuce. Mám známé, kteří mají ještě statisíce autolékarniček skladem a neví co s tím a odprodají to za velmi nízkou cenu. Napište mi.
 
T. Dvořák

 

Projekt vybavenosti autolékarniček

11.11.2012

Dobrý den,předem se omlouvám za pozdní odpověď buď jsem v poště přehlédl reakci nebo ji nezasílají.Nicméně k věci.Hledám člověka co má možnost zařadit můj nápad do výbavy autolékárničky a opravdu tato jednoduchá věc bude ve spoustě případů velmi užitečná a garantuji že je jednoduchá skladná a tím pádem obal Autolek. zůstane stejný a levná v řádu 50Kč.Před pár lety se také vesty nenosili a dnes je to povinné,Můj nápad je stejného významu jen s tím rozdílem že bych chtěl mít ochrannou známku a z každé prodaného ks ,,něco´´.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>