Projektování výrobků v oblasti kovovýroby

Štítky: , ,

Dobrý den.

Hledám společníka pro financování a obchodní činnost projekční kanceláře.

Jedná se o projektování výrobků pro různé zákazníky v oblasti kovovýroby. V současné době mám 5 hlavních zákazníků, pro které navrhuji výrobky, nebo zpracovávám výrobní dokumentaci. Mé Know-How je založené na systému práce, díky kterému dokážu rychle a efektivně vyjít vstříc zákazníkovi, aniž bych tím musel snižovat cenu své práce. V konečném důsledku zákazník ušetří a já vydělám.

Dále mám kontakty také na firmy, které poptávají tento typ služeb, jen již nemám časový prostor pro nabrání těchto zakázek. Zároveň je nutné doplnit SW a HW vybavení a rozšířit kapacitu.

Hezký den.

Dalibor Doubek

e-mail: dalibordoubek@seznam.cz

1 komentář

 

Pavel Horák

9.2.2016

Dobrý den pane Doubek,

Chtěl bych se o Vašem projektu dozvědět více pokud by to bylo možné.
Nyní jsem zaměstnán jako technolog-konstruktér. Mám cca 8 let praxe jako technolog výroby. Do mé pracovní náplně však patří i konstrukce a výroba technické dokumetace pro výrobu (SoliEdge, SWorks). Také mám praxi jako programátor CNC strojů. Vaše nabídka mně zaujala, rád bych do budoucna pracoval sám na sebe (nebo na ŽL) a nad podobným projektem jsem také přemýšlel. Můžete mi napsat o jakou finanční investici by se zhruba jednalo?

Děkuji
s pozdravem
Pavel Horák

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>