Propagace YouTube kanálu

Štítky: , , ,

Ahoj!

Našel jsem vaši stránku na internetu 🙂 Chystám se rozjet YouTube kanál a hledám někoho kdo by mi pomohl s propagací, nabízím jak podíl na zisku z videí tak influencer, tzn. reklamu pro vás v daném videu.

Tedy předně by to měl být někdo kdo cílí na mladší publikum. Dosah YouTube je obrovský, a jak zisk z reklam, tak z YouTube money je si myslím slušný. Aby jste si nemysleli, že jsem někdo neznámý, již nyní mě například na Facebooku sleduje více než 90 000 lidí a jsem hodně známý na internetu, letos jsem nahrál jedno video na YouTube a hned první mělo kolem 100 000 shlédnutí, čili potenciál tam je, ale nyní chci začít systematicky.

Čili hledám někoho kdo cílí na mladší publikum (sám jsem mladý kluk, co ještě chodí do školy), někoho kdo by ocenil influencer – propagaci na YouTube zkrze moje video(a) a který by měl jasný podíl na zisku, tedy i návratnost.

Ondra

Kontakt:

e-mail: Ondraz1@email.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>