Proteinový nápoj pro sportující mládež

Štítky: , , , ,

Jako výživový poradci jsme vyvinuli proteinový shake určený pro sportující mládež.

FitGO! Drink dva roky vyvíjel speciálně pro potřeby aktivně sportujících dětí od 6 let, juniorů a dospívajících tým složený z českých vědců, nutričních specialistů, výživových poradců a sportovců. Reagoval tak na poptávku po funkční superpotravině, která mladým sportovcům doplní chybějící látky, které v normální stravě nemají šanci za den sníst. Zároveň si jako výrobci nápoje klademe za cíl dělat osvětu v oblasti správné výživy sportujících dětí a mládeže, a to u dětí samotných, jejich rodičů i trenérů sportovních oddílů. Problémem českých dětí je také nadváha, obezita ale i podvýživa, i těm může zařazení FitGO! Drinku do jídelníčku pomoci.

V souvislosti s uvedením výrobku na trh hledáme investora, který by nám pomohl jak s investicemi jak do marketingu, nalezení vhodných prodejních kanálů, tak i do např. skladových zásob. Dalším neméně důležitým požadavkem je investice do vývoje dalších produktů vhodných pro děti a teenagery.

Děkuji za odezvu a přeji pěkný den.

S pozudravem

Bohumil Douša
ředitel | FitGoDrink

Kontakt:
telefon:  +420 774 358 549
web:  www.fitgodrink.cz
e-mail:  info@fitgodrink.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>