Restaurace v centru Liberce

Štítky: , , , , ,

Hledám investora pro otevření menší restaurace v centru Liberce.  Budu mít k dispozici bistro v obchodním centru naproti hypermarketu Albert s venkovní terasou o rozloze 50 m2. Bistro je již kompletně vybavené v hodnotě 1 800 000,-

Jedná se o jedinečný koncept Amerických pizz Raketou. Tento koncept vznikl před rokem v České republice. Vše ohledně výroby pizzy se osobně naučím na centrále společnosti a sám budu pracovat na rozjezdu firmy.

Dále hodlám prodávat různá křidélka, burgery a sladké pokrmy (wafle, dezerty atd..). Budu využívat rozvoz přes platformy Wolt a Dáme jídlo.

S ohledem na to, že v dané lokalitě bydlí něco přes 100 tisíc obyvatel, na stránkách s rozvozem jídel (Dáme jídlo, Wolt) se nachází zhruba 7 podniků s pizzou v portfoliu (pouze jedna má v nabídce pizzy na americký způsob), vidím potenciál v dosažení zisku.

Ještě je samozřejmě nutné nastavit správnou cenovou politiku s ohledem na kupní sílu v dané lokalitě, která je ze všech měst v Libereckém kraji nejvyšší. Určitě hodlám využít potenciál všech sociálních sítí a rozjet efektivní marketing a vytvořit slevové kupóny.

Poptávám 350 tisíc korun českých za 20 % podíl ve společnosti.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na e-mailu níže.

S přátelským pozdravem

Patrik Ferenc

Kontakt:

e-mail: ferenc.patrik@email.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>