Restaurace zdravé výživy

 

Dobrý den,

 

již jsem psala v minulosti na nápady o prodejně zdravé výživy ale peníze na investování které chybí mě nutí hledat jiné alternativy.

Tak mám k posouzení další ………….    v obci která se nachází mezi dvěma velkými městy  je 80 obyvatel  v blízkosti je i hotel cca 2 km.Obec má za pakatel k pronájmu místní hospodu s kuchyní sálem .

Tak mě napadlo s minimem nákladů tedy zařízení vymalování prostě zmodernizovat i prostory venku na letní terasu.Zařídit restauraci se zdravým stravováním ne  jen vegetáriánskou ale prostě bio potraviny zdravá úprava masa a ryb a pokud možno nabídnot i rozvoz po okolních firmách či podnicích.Asi největší náklady by se pohybovaly kolem reklamy tedy do měst a dalších obcí reklama místní rádio a tištěná reklama letáky.Myslím že tento typ u nás chybí tedy zdravé stravování  ale nejen formou zeleniny ale i masa a jiných lahůdek .

 

děkuji za posouzení Jana

email: Jaminas4@seznam.cz

 

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>