Rozvíjení stavební technologie

Štítky: , ,

Dobrý den,

Věc: Investiční záměr (rozvíjení Stavební technologie)

Vlastním
1. Společnost na projekty, stavební přípravu (projekci a stavební vyřizování)
2. Stavební společnost ( výstavba zděných domů speciální konstrukce lego)
3. obchod se stavebninami( kompletní logistika pro používané stavebniny )

Nyní máme 8 klientů jimž v současné chvíli dodáváme v různé fázi rozpracovanosti, nebo jinak řešíme budoucí stavbu. Domy stavíme na klíč, což není naší „parketou“, bohužel podmíněno smlouvou, trvá to dlouho a dochází k ekcesům při dokončovacích pracích……(zkušenosti z asi 150 dokončených)

Co umíme nejlépe je rychle dokončená uzavřená stavba (hrubá stavba) a to do tří měsíců se ziskem 40% na objektu, ovšem málo kdy se povede takovou stavbu stavět naší technologií..
Díky vlastním stavebním postupům a úzkoprofilovému stavebnímu systému umíme vytvořit zmíněný solidní zisk. (Málo známá technologie s níž máme praxi 16let)

Hledáme investora, do pořízení stavebních pozemků, tak abychom stavěli v jedné lokalitě více staveb. Ručení lze pozemky.
Investorovi roční odměna od 12% z investované částky. více staveb v lokalitě větší %

K dispozici máme: projekty, rozpočty, kalkulace, termíny, vybavení, stavební zázemí, podíl ve firmě, vyhlídnuté pozemky, zájemce, realitní služby.

Adolf Štětka

Kontakt:

e-mail: nano-gel@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>