Sázková kancelář

Štítky: ,

Dobrý den.

Měl bych nápad založit novou sázkovou kancelář. Jednalo by se o mezinárodní společnost, která by nabízela sportovní TIPY na určité zápasy. Ze začátku bycjom se zaměřili hlavně na nejsledovanější soutěže.

Hledám společníky, investora a bookmakery. Některé bookmakery už bych měl z českých společností. Osobně si myslím, že tento trh není ještě zcela zaplněný. Udělat šikovné bonusy, na které lidi strašně rádi slyší, by nám mělo jen pomoci. Reklama by se dělala hlavně přes FB a Twitter stránky, kde je v dnešní době nejvíce lidí. Dělaly by se zajímavé soutěže přímo na FB a lidi, když vidí něco zdarma, tak by se utloukli, ale my jejich aktivností získáme další zájemce o náš produkt. Samozřejmě musíme sehnat do začátku daleko více členů. Pokud se Vám můj nápad aspoň trošku líbí, tak mě kontaktujte.

Ondřej Nechutný

Kontakt:

Telefon: 728404770

e-mail: nechy11@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>