Služba pro důchodce – doručování nákupu

Štítky:

Můj nápad na podnikání je jednoduchý, je to služba, při které by se lidem doručovaly potraviny a obecně vše co by potřebovali (nákup). Tato služba by se měla dotknout hlavně důchodců, kteří se nemají jak dostat do obchodu, nebo lidí na vesnici, kteří nemají automobil. Když vidím, jak spousta lidí jezdí každý den hromadnou dopravou do měst, tak mi to nepřijde moc dobré. Většina těch lidí jsou důchodci, kteří mají například problém s chozením, měli by doma odpočívat a ne jezdit několik kilometrů kvůli pár potravinám. Myslím, že by si tato služba zanedlouho našla stálé zákazníky. Tím myslím například každý týden dovoz základních potravin, od masa až po brambory. Podle mého by to spoustu lidí uvítalo.

Michal Gregor

Kontakt:

e-mail: gregyxxx@seznam.cz

1 komentář

 

jan.salaj@centrum.cz

9.4.2018

Dobrý den, měl bych podobný nápad. Myslím, že by měl úspěch. Jsem z Berouna. Ono by i stačilo nejen automobilem, ale i pěšky.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>