Specializovaný obchod se žvýkačkami

Štítky: , ,

V Česku neseženete žvýkačky v atraktivních obalech. Takové, které by vyvolávaly sběratelské vášně. České, ani zahraniční výroby. Hledám někoho se zájmem o dovoz takových žvýkaček, případně o jejich výrobu. Věřím, že lze dosáhnout měsíčně i více než 30 % zhodnocení investice do nákupu a prodeje sběratelských edicí žvýkaček. Nemůžu to ale podložit čísly. Je potřeba zkušební nákup ve výši několika desítek tisíc Kč.

Dnes existuje řada reklamních agentur, které firemním zákazníkům dodávají dražé žvýkačky v na zakázku potištěných „igelitových“ obalech. Pedro dnes balí kostičkové žvýkačky do obalů v kvalitě papírového odpadu. Bylo by ve všech směrech zajímavé obnovit tradici výroby plátkových žvýkaček ve špičkových obalech, které budou malá umělecká díla. Něco naprosto exkluzivního pro bonitní firemní zákazníky i pro sběratele těchto obalů. To je ale potřeba pořádně připravit.

Jste zkušený podnikatel/ka a vidíte potenciální obchodní příležitost? Pojďme si o tom nezávazně promluvit. Rád se s Vámi sejdu kdekoli v Praze.

Pište mi prosím na

Kontakt:

e-mail: zilvar-petr@post.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>