Společník, podpora, dohoda, finance. Extravagance.

 

Pro svoje tiskové, knižní a fotoprojekty hledám společníka, sponzora nebo osobu která mi pomůže moje projekty realizovat. Nechci horentí sumy. Chci pochopení a pomocnou ruku. Nemohu tu podrobně popsat o co jde. Pochopitelné. V náhledu asi takto. Knihy s obsahem 80% fotografie a 20% text. Ostatní projekty fotografické se záměrem tvrdě komerčním. Jde mi o šokování a krásu v jednom. Extravagance na místě prvním, šok na místě druhém, krása na místě třetím a smutek, štěstí a realita obsažená ve všem. Hledám tedy konkrétně osobu nebo ďábla který pro mně udělá následující. Zprostředkuje pro mně zapůjčení dvou konkrétních typů fotoaparátů a dvou konkrétních typů objektivů. Potom zapůjčení notebooku který je orientován na práci s náročnější grafikou. Zapůjčení na dobu cca jednoho roku. Toť vše. Najdou li se i peníze tak to mnohé ulehčí. "Nemáte náhodou milenku?" "Udělejte z ní známou osobu v celé ČR."  

 

Zajištěnu mám tiskárnu kde se vše bude částečně realizovat. Zajištěného mám vydavatele který nebude nic cenzurovat a zajištěného mám komerčního právníka, který mi radí v tom co a jak vydat, aby nedošlo ke střetu obsahu mého díla s zákony ČR. 

 

Nejraději by jsem někoho našel v Brně nebo okolí ale není to podmínka.

Jen by to usnadnilo komunikaci.

 

Kontakt na mně je detox@inmail.cz

  

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>