Startup – kontaktní ZOO na Slovensku

Štítky: , , ,

Chtěl bych Vám ve zkratce a v pár bodech představit svůj projekt, který bych velmi rád zrealizoval s lidmi, kteří se s ním ztotožní a byli by ochotni do něj investovat své peníze. Celkový a komplexně propracovaný podnikatelský plán spolu s finančním plánem, kde budou dopodrobna rozepsány všechny předpokládané náklady, tržby a zisk jsem připraven poskytnout osobně investorům, které tento projekt zaujme.

Hlavní myšlenka projektu:

Hlavní myšlenka tohoto projektu je vybudování úspěšné a prosperující kontaktní ZOO, která by lidem poskytovala jedinečný zážitek z kontaktu s různými druhy zvířat od hospodářských až po exotická.

Prostory ZOO by samozřejmě poskytovaly občerstvení v podobě streetfoodových jídel různého druhu, zahrnovala by dětské hřiště s rozličnými atrakcemi a možnost adopce zvířat, na která by lidé mohli přispívat libovolnou částkou.

Chtěl bych vytvořit ZOO, která by se stále rozvíjela, procházela různými inovacemi, aby lidé zažili při další návštěvě vždy něco nového.

Dále bych v tomto projektu chtěl dosáhnout toho, že právě tato ZOO by přispívala ke zvýšení počtu ohrožených druhů zvířat na Slovensku, což by určitě přitáhlo zájem lidí a tím by se zvyšoval počet návštěvníků.

Podrobný popis mého podnikatelského záměru zašlu na požádání.

S pozdravem

Luboš Tandlmayer

Prosím vážné zájemce, aby mě kontaktovali na e-mailu:

tandlmayer.lubo@gmail.com

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>