Technologické zřízeni pro strojírenské, chemické a metalurgické podniky

Štítky: ,

Hledám partnera (student, absolvent, podnikatel) pro společný rozvoj byznysu. Jedná se o dodávku technologického zřízeni pro strojírenské, chemické a metalurgické podniky v ČR s SR.

Vlastním firmu, která má exkluzivní zastoupení řady výrobců. Produkty jsou technologické vyspěle a konkurenceschopné (cenový rozdíl 15-30% oproti konkurenci). Za 4 měsíce podnikáni se podařilo vytvořit web (www.technogicz.cz), vytvořit reklamní a propagační materiály, oslovit řadu zákazníků, rozjednat obchodní případy a také získat první reference v ČR.

Hledám aktivního člověka, který by se zapojil do procesu a pomáhal s rozvojem prodeje. Ohodnocení – formou bonusu s prodeje, dá se jednat o vstupu do společností. Pomůžu se zaškolením. Pracovní doba a vklad v rozvoj – dle domluvy.

Pokud chceš vybudovat zajímavý byznys, procvičit své obchodní schopností, získat nové kontakty a příležitosti – pak neváhej a posílej info o sebe (formou CV nebo krátkého dopisu) na

Kontakt:

technogic.cz@gmail.com

nebo volej na +420602186668

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>