Továrna na protektory v Gruzii

Štítky: ,

Dobrý den,

poptáváme investora na 30.000.000,–Kč. Podnikatelský záměr je: nákup nemovitostí a výrobních linek pro spuštění továrny na výrobu protektorů.

Projekt je v Gruzii, je ve spolupráci s vládou, tamní bankou a pojišťovnou. Banka hradí 50% ceny, na zbylou část hledáme investora.
Investice je kryta pojištěním. Investor bude mít s pojišťovnou smlouvu, kde bude jasně deklarováno, že pokud nebudeme schopni z výnosů továrny investici vrátit, bere na sebe tuto povinnost (vrátit investované peníze) pojišťovna. Pojištěna je jistina ze 100%, není pojištěn úrok.

Úrok nabízíme 10% ročně, splácený vždy po roce.

Vrácení investice do 3 let.

Případný investor si může vše v Gruzii prohlédnout, doptat se zástupce pojišťovny na podmínky pojištění. Rádi poskytneme vážnému zájemci detailní informace o projektu a proč bude úspěšný (je zařazen do vládního programu – vláda nám bude po dobu 2 let hradit úroky z úvěru od banky, také ručí za pojišťovnu).

Kontakt:

e-mail: richardbiba@centrum.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>