Ubytovací zařízení v Národním parku České Švýcarsko

Štítky: , , , ,

Dobrý den,

hledám partnera k projektu ubytovací zařízení v Národním parku České Švýcarsko přímo na hlavní a jediné silnici vedoucí Národním parkem v jeho severní části. Objekt podstávkový dům dispozice: 1x kuchyň, 1x hospoda/bar (20 míst k sezení), 1x terasa (cca 25 míst k sezení), 1x byt 2+1 po celkové rekonstrukci, 1x apartmán po celkové rekonstrukci, 3x dvojlůžkový pokoj v původním stavu. Dále 6x chaty/bungalov kde jeden po celkové rekonstrukci ostatní v původním stavu. Zařízení a vybavení pro provoz celého areálu je původní. Celý areál prochází postupnou rekonstrukcí, která je daná plánem a rozpočtem na tuto rekonstrukci, lze poskytnout detail pro případné zájemce.

  • Případný zájemce by měl mít zkušenosti v oboru.
  • Předpokládané náklady 7.500 Kč měsíčně.
  • Předpokládaná investice do chat a restaurace 200.000 Kč (materiál + práce) nad rámec současné rekonstrukce.

Předpokládám dlouhodobou spolupráci.

Upozorňuji na realitu značné konkurence ubytovacích kapacit v okolí! Avšak funkční restaurace v nejbližším okruhu není. Současná kapacita na rok 2020 je plně obsazena.

Kontakt:

e-mail: specialistavitek@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>