Úspěšné řetězce pro spokojené zákazníky

Kaufland je největším maloobchodním řetězcem u nás. Ve finančním roce 2015/16 přesáhly jeho tržby 58 miliard korun. Ve více než 120 pobočkách zaměstnává přes 12 000 lidí, kteří ročně obslouží miliony zákazníků. Vybrat to, co je z aktuální nabídky prodejen Kaufland pro vás nejzajímavější, můžete například na internetu díky webové stránce www.letakomat.cz. V aktuálním akčním letáku Kaufland momentálně najdete například oblíbenou XXL nabídku s velkými baleními populárních výrobků. Vepřové řízky tak koupíte v ceně 109 Kč za kilogram, slané chipsy 200 g za 10,90 Kč, 100 dávek gelu nebo prášku Persil za 299 Kč, nebo 20 rolí trojvrstvého toaletního papíru za 119 Kč. Speciální sleva ve výši 50 % je momentálně také na žehličky a vysavače značky Tefal a až 66% slevu získáte na úklidové výrobky značky Leifheit. Za výhodné ceny nakoupíte také elektrické vyhřívací podložky, dečky, deky či boty, které mohou být vhodným vánočním dárkem třeba pro prarodiče.

Původně polský řetězec s oblečením a zbožím pro domácnost za diskontní ceny značky Pepco působí na českém trhu už od roku 2013. V současnosti už má v několika evropských zemích celkem 126 prodejen. Kromě oblečení a výrobků pro domácnost nabízí také kosmetiku, hračky a další produkty, včetně sezónního zboží. V aktuálním akčním Pepco letáku tak najdete například dětské kostýmy i dekorace pro halloweenskou party, hřbitovní lampičky a svíčky pro výzdobu hrobů o nadcházejících Dušičkách, nebo dekorativní světla s LED žárovkami. V nabídce oblečení zaujme například dámské spodní prádlo v cenách od 59 korun za kus, dámské i dětské svetry, nebo dětské overaly či kombinézy.

Další diskontní řetězec KIK k nám přišel z Německa v roce 2007 a už má v ČR kolem 200 poboček. Jejich počet chce zvýšit během dalších let až na 300. Je známý i díky poměrně masívní televizní reklamě a sloganu „sympatický, chytrý, dobrý“. Jeho loňské tržby přesáhly 2,6 miliardy korun. Ve své aktuální nabídcE KIK má například teplé bundy, flísové mikiny, originální šály a trička s nášivkami, teplé vlněné svetry, nebo pohodlnou domácí obuv či ponožky pro dlouhé podzimní a zimní večery, nebo dětské oblečení s halloweenskými motivy.

Ať už hledáte cokoli, nejaktuálnější nabídku letáků najdete vždy na webové stránce www.letakomat.cz, kde jsou obchody seřazeny nejen podle názvů, ale také podle nabízeného sortimentu. A pokud se chystáte nakupovat poslední říjnový víkend, nezapomeňte, že 28. října je státní svátek a všechny obchody s prodejní plochou nad 200 m2 budou mít ze zákona zavřeno.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>