Vedení účetnictví

 

Ráda bych si založila firmu, která povede účetnictví ve kterém mám 20 letou praxi – vedla jsme podvojné účetnictví pro větší firmu finanční, mzdové, veškerý styk s bankou a úřady.  Teď stojím před problémem jak na Jindřichohradecku oslovit zákazníky, kterým bych vedla účetnictví.  Ráda bych založila i jiný obor na podnikání, ale zatím tápu do jaké oblasti se pustit.

Velmi mne zajímá možnost center pro vyžití rodin s dětmi, ale hlavně teenagerů, kteří by nemuseli trávit čas pouze po hospodách v zakouřeném prostředí, ale mohli by se někde sejít zahrát si třeba stolní hry a pobavit se jinak než alkoholem a drogami. Jenže na takovýto záměr mi chybí investice. Dostala jsme nabídky na vytvoření e-shopů, dropshipping, přeposílání objednávek a pod.  Jsou to zajímavé nabídky. Prosila bych o zkušenosti s takovýmto oborem podnikání. Budu ráda když mi někdo pomůže s radou i předmětem podnikání.

zrzavamarta@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>