Vinařství a agroturistika

Štítky: , , ,

Dobrý den,

ráda bych Vás oslovila v souvislosti s naším připravovaným velkým projektem v cestovním ruchu, agroturistice a vinařství.

Vlastníme momentálně malé rodinné vinařství, které chceme rozšířit. Máme v plánu nákup nových vinic, rozšíření výrobních prostor, které nám již nestačí a pořízení ubytovacího zařízení.
Ubytovací zařízení – penzion máme již vybraný. Jedná se o statek zrekonstruovaný v roce 2000 s padesáti lůžky (zatím), restaurací, vinným sklepem, stájemi, rybníky a lesem.

Zdroje příjmů: ubytování (turisté, firemní akce, bezbariérové ubytování, …), restaurace, prodej vín + pořádání vinařských akcí (vlastní prodej, eshop, závoz do vinoték), zemědělství (služby), lesnictví (služby a prodej dřeva), rybníkářství (chov a prodej ryb, sportovní rybolov), jezdectví (chov a prodej koní, tréninky koní a jezdců, jezdecké školičky, firemní akce, tábory).

Investice cca 20 000 000
Předpokládaná návratnost vkladu 5 let + % ze zisku.

Pokud se Vám náš plán líbí a chtěli by jste být součástí, kontaktujte mne na j.curdova@centrum.cz, tel.: 725 989 369 a velmi ráda Vám projekt přiblížím.

Bc. Jiřina Čurdová

Kontakt:

e-mail: j.curdova@centrum.cz
tel.: 725 989 369

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>