Výstavba pasivních a nízkoenergetických dřevostaveb

Štítky: , ,

Dobrý den,

Sháním investora pro mou začínající stavební firmu STAVORAMAX s.r.o. ič: 07982542 zabývající se výstavbou kvalitních pasivních a nízkoenergetických dřevostaveb. Firma byla založena v březnu 2019 a má otevřené veškeré potřebné živnosti k výstavbě domů na klíč. Ve stavebnictví jsem od roku 2001 a od 2008 jako stavbyvedoucí u jedné firmy ve Velké Británii, která realizovala rezidenční výstavbu-převážně dřevostavby.

Nechci žádnou finanční injekci a ani nenabízím podíl v mé firmě. Jediné co chci je, aby investor koupil na sebe pozemek a financoval náklady na stavbu domu a já zařídím projekt, stavební povolení atd. a samotnou realizaci domu (cca 6-7 měsíců od stavebního povolení po kolaudaci). Celé to bude pod kontrolou investora. Po dokončení realizace domu, investor dům prodá a po odečtení nákladů se rozdělí čistý zisk 50% investor a 50% má firma (nebo dle dohody). Pokud se nám oběma tato spolupráce osvědčí, tak v tom můžeme pokračovat i dlouhodobě.

Toto je způsob jak chci rozjet své podnikání než se začnou ozývat zákazníci přirozenou cestou přes webové stránky. Jsem připraven projednat jakékoliv nabídky.

Díky za přečtení a přeji pěkný den.

Více info o mé firmě je na webu www.stavoramax.cz

Martin Vokoun,
Stavoramax s.r.o.

Kontakt:

e-mail: +420603181801

 

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>