Výstavba vil a domů v Indonésii

Štítky: , , ,

Česko indonéská rodinná stavební a obchodní firma umožní skrze prodeje svých podílů vstup investorům a developerům do Indonésie.

Vily, domy pro střední třídu a representativní resorty za účelem prodeje, pronájmu nebo využití v turistickém ruchu.

Indonésie patří mezi největší světové ekonomiky, její HDP a životní úroveň stále roste a ceny nemovitostí rostou 7 – 11% ročně. Zajistíme plný servis a služby projektu.

Až 40% podíl společnosti, rychlou návratnost, zajistím plný servis a služby k provozu projektu, smluvní podmínky a zapojení investora v projektu vyřešíme individuálně, schůzky Praha nebo Berlín, ale rádi vás uvidíme kdykoli i v Jakartě.

Smlouvy dle českého a mezinárodního práva. Vše korektně a čistě. Týdenní reporting se stávajícími kontakty na Jávě a Bali, můžeme zajistit veškerá povolení, projektovou dokumentaci, výhodné nákupy pozemků, komunikaci s dodavateli, stavební dozor, stavební party, kolaudace i realitní služby při prodeji hotových staveb. V případě resortů v turistických destinacích smlouvy s cestovními kancelářemi v Číně a Austrálii, PR i provoz resortů outsourcingem na dceřinou společnost.

Investice možná od 500,000,-

Michal Blažek

Kontakt:

Tel.: +420 735 242 249

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>