Web – stránka

Štítky: , ,

Chtěl bych založit novou nejpoužívanější stránku v ČR. Převážně by se jednalo o portál s českým překladem populárních a aktuálních zahraničních videí s tím že by každému uživateli vybíral videa na základě predikce oblíbených a zároveň uživatele seznámil s novými populárními videi, které sám dříve ani neznal. Na youtube je tolik videí co stojí za zhlédnutí, ale nevíme, jak je vyhledat, protože je vůbec neznáme. Takže by se jednalo o lepší český youtube, na který bych přidal i chat pro uživatele, osobní profil (trochu jako fb), email a novinky (čímž pošlu seznam zpátky do hrobu a uživatele ze streamu a z lidé).

Prostě domovskou stránku všech Čechů, kde by bylo přehledně upraveno celkem všechno a uživatel by už nemusel na jinou stránku, protože by zde měl všechno. Důležitá je vysoká úroveň webu. Videa převážně zajímavá, vzdělávací a naučná (videa česky), populární písničky s českým překladem. Každý by chtěl vědět, o čem vlastně jeho oblíbený zpěvák zpívá (Češi začnou poslouchat hudbu z youtube spíše přes můj web, který totiž bude obsahovat český překlad. K tomu odkaz na média, počasí + zajímavé info.

Zajímavé články budou střídat videa, která budou hodně inspirována západní kulturou. Web bude vypadat jako zaměřený pro podnikatele. Tedy přehledný, stručný, inteligentní a na úrovni a přitom by se spíš zaměřoval na mladší, kteří dokáží vytvořit větší návštěvnost. Chci, aby si každý na webu dokázal snadno najít to, co baví právě jeho. Web by měl zabavit každého, kdo nic zrovna nevytváří, ale chce se bavit a to především sledování videí.

Hledám někoho, kdo by měl buď čas, nebo prostředky mi s projektem pomoct. Nejedná se o nic nereálného, ani přehnaně složitého. Každý druhý má domovskou stránku jako seznam, ale nemyslíte si taky, že už přišel čas na něco lepšího a modernějšího?

Hledám tedy někoho, kdo by měl čas nebo prostředky se podílet na něčem velikém. Protože nové je vždycky lepší, kontaktujte mě s čímkoliv.

R

1 komentář

 

Michael

17.10.2016

Dobrý den líbí se mi váš nápad ozvěte se mi na mail, děkuji.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>