Webový portál pro milovníky sportovních dobrodružství hledá partnera

Štítky: , ,

Pomozte nám nastartovat webový portál zaměřený na neobvyklé sporty, adrenalinovou zábavu a dobrodružství. Píšeme a točíme hlavně pro sportovce začátečníky a mírně pokročilé, sběratele nových zážitků i pro ty, kteří se teprve odhodlávají změnit svůj životní styl na aktivnější.

V našich článcích a videích se seznámíte s aktivitami, o kterých jste možná ještě neslyšeli a pokud ano, určitě vás nenapadlo, je doopravdy vyzkoušet. Teď se to nejspíš změní! Protože dobrodružství je pro všechny a my vám rádi ukážeme jak na to.

Jsme parta novinářů a filmařů, studentů i pracujících, mladých i starších. Nemáme rádi nudu a stereotyp, baví nás zkoušet nové věci a posouvat si hranice toho, co můžeme zvládnout. Hlavně ale máme pocit, že zápal pro dobrodružství a chuť vystoupit z komfortní zóny je potřeba předávat dál.

Pro náš web a YouTube kanál tvoříme originální obsah, příspěvky odnikud nepřebíráme. Všechno, o čem píšeme a točíme, testujeme na vlastní kůži. Abychom mohli obsah dodávat v co nejlepší kvalitě, hledáme dlouhodobé partnery, kterým samozřejmě poskytnete na webu prostor pro vlastní prezentaci.

Kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@divoc.cz, nebo na tel. č. 608 606 781.

Za tým Divoč.cz
Anna Hašková
+420 608 606 781
+420 603 465 477

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>