Wellness centrum

Štítky:

Dobrý den

Měl bych jeden nápad na podnikání a to ve wellness oboru. Výstavba wellness centra, kde bude snad vše po čem člověk touží (termální bazény, sauny, vodní bary, fitness, restaurace, tělocvična atd). Prostě a jednoduše komplex, kde si každý užije své a nestihne se nudit. Určitě by neměl chybět dětský koutek, kam rodiče odloží své děti, aby si mohli naplno užít služeb. Je to asi moc velká investice, ale myslím, že udělat něco velkého a neobvyklého u nás v ČR by mohlo nalákat i zahraniční obyvatele.

Díky za prostor pro nápad

S pozdravem Václav Sedláček

zerr.w@seznam.cz

 

1 komentář

 

Zdeněk

11.4.2017

Mno, a ono to tady není? Co třeba AQUAPALACE Praha?
Co z zoho, co jste vyjmenoval nemají??
Bohužel jak jste správně poznamenal jde o tak velkou investici (všimněte si, že investor ani nedokázal tuto stavbu realizovat v Praze), že při zachování určité návratnosti investice je veškerá nabídka hoto molocha tak drahá, že pro normálního smrtelníka je poměrně dost nedostupná tedy nezajímavá… Ono udělat něco velikého ještě nutně neznamená výhru.
Možná by stálo za to zauvažovat, jestli je jako nutné mít všechno pohromadě i za cenu obrovských investic. Jako proč nemůžu jít jeden den do fitka, kde mají i dětský koutek – je jich hafo… Jindy si jít někam zaplavat, někam, kde se i najím – je toho hafo… Nebo je tu snad někdo, kdo treba v takovém AQUAPALACE Praha ( který není vůbec v Praze jak by se z názvu zdálo) zvládne v jedom dni vsechny atrakce?? To „oni“ chtějí, abyste navštívili co možná nejvíc a nechali tam spoustu korunek, ne??

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>