Žádost o posouzení podnikatelských záměrů

Štítky: , ,

Dobrý den,
hlavou mi probíhají asi dva takové větší záměry na podnikání posudte prosím .

První záměr je v rychlém občerstvením u hlavní silnice  kde je hlavní silnice a město o  6 380 počtu obyvatel jsou tam 2 základní školy  gymnázium a vícero firem je tu .To občerstvení je forma MC Donald a KFC   u silnice je možnost koupě pozemků  s kterými sousedí i areál bývalé firmy jistě ke koupi. Nevím jistě ale muselo by posoudit a spočítat frekventovanost silnice (ale myslím je značná) samozřejmě větší parkovište a v areálu firmy vybudovat větší středisko dalších obchůdků.Počítám s tím že by se musel zapojit investor a nejdříve vše spočítat a velice promyslet samozřejmě je to zatím nápad.

A druhý nápad je  v lokalitě s příznivím nákupem pozemnků větší rozsah   s vybudováním el.přípojek
a nákupů mobilheimů které je možno zasadit do terénu jistě pokud budeme nakupovat ve větší míře  je možnost s lepší cenou  kde ceny těch nejmenších se pohybují kolem 80 až 90 tis.Jsou zařízené jen je připojit na vodu a el.
Vlastně forma nelevnějšího ubytování jak ke krákodobému  tak i na dlouhé pronájmy.Samozřejmě zase je potřeba zvážit lokalitu i když si myslím že je možné toto rozjet třeba někde poblíž Prahy a pokud se to chytí tak
i u dalších větších měst.

Posudte a napište mi Váš názor děkuji.Jana Š.
Jaminas4@seznam.cz

Počet komentářů: 2

 

Marek

14.9.2011

U těch "mobilheimů" mi není jasné pro koho to ubytování má sloužit (dělníky, studenty, rekreanty). Poblíž Prahy zřejmě nebudou k dispozici levné pozemky. Dále od Prahy to postrádá význam. 
Rychlé občerstvení může být průchozí myšlenka za předpokladu, že nabídne něco jiného (lepšího) než konkurence v tomto případě MCD a KFC. Případně může těžit z nedostupnosti jiných možností (řada firem v okolí a žádná restaurace pro zaměstnance apod.).
Postavit bufet se smažákem vedle KFC se sice může uživit ale nepovede to k ziskovému růstu. 

 

posouzení podnikatelského záměru

15.7.2012

Dobrý den,chtěl bych znát Váš názor na můj podnikatelský záměr.Jedná se o výrobu a následný prodej umělého pískovce a výrobků typu dlažba,bazénový lem,obklad atd.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>