Záměr podnikání – Odpočívárna

Štítky:

Dobrý den,
napadlo mne otevřít v Praze "odpočívárnu". Šlo by o místo, kam by si lidé mohli chodit zdřímnout během dne – zaměstnanci a manažeři po obědě, cizinci z Jižní Evropy v době siesty, učitelé v jazykových a na vysokých školách a studenti během přestávek ve vyučování apod.
Nabídla bych jim pohodlnou postel v příjemně větrané místnosti, čistý polštář a deku a soukromí na 20 minut (či déle) v klidném místě v centru města.
Jak by se vám takový nápad líbil? Myslíte, že by se to v Praze ujalo?

Díky předem za Vaše názory.
S pozdravem
Vlasta Jiranová
jiranovavlasta@seznam.cz

Počet komentářů: 5

 

Jan

28.6.2011

Dobrý den ,paní Vlasto dobrý nápad něco podobném jsem přemýšlel,ale spíše bych to zaměřil na letište.pokud budete chtít info napište.

 

Lenka Linková

18.7.2011

Dobrý den,
podobný nápad jsem měla také, ale pro jinou cílovou skupinu. S ohledem na to, že jsem na mateřské a stále nevyspalá, uvažovala jsem o zřízení nějakých spacích center spojených s hlídáním dětí, aby stačilo jednoduše tam dítě ráno po krušné noci zavézt a o patro výš se v klidu na pár hodin prospat. Ale zase je to jen o nápadu, nejsou peníze na realizaci a ani zkušenosti žádné nemám. Nápadů na podnikání všeho druhu mám spoustu, ale co s tím? Najít tak někoho, kdo se v tom vyzná, pomůže, zafinancuje, atd.
Mějte se pěkně,
Lenka

 

Martin Koloc

25.9.2011

Dobrý den paní Lenko,
jsem otevřen všem dobrým nápadům. Máme plno zkušeností a bude-li nápad smysluplný a ekonomicky správný, nemusíte se o financování starat. Chcete-li něco nabídnout, můžete mne kontaktovat na emailové adrese. sepang@centrum.cz
 
Děkuji, Martin Koloc

 

Honza

20.9.2011

tohle by chtelo zastiti nejakym hotelem – nebo se domluvit s nejakym mene prosperujicim -doba je vyhodna 🙂

 

Doladění nápadu na odpočívárnu

21.2.2012

Jen bych to doladil z 20 min. na hodinový pokoj, kde by se člověk dal do kupy, vysprchoval, mohl by tam být masér, holič…bazén-ek, solárium …podle financí pak ++posilovna, gejša :). Chce to začít.Jednoduše, v supermarketu u východu prodávat párky v rohlících, pak si pronajat restauraci a pak ten hodinový pokoj.Přeji inspiraci a nadšení. B.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>